ﻃﺮﻓﺪاﺭﺷﻢ

logo khoshkhan Profile

 

 

 

گروهی از دانش‌آموختگان و فارغ‌التحصیلان دبیرستان نمونه دولتی امام صادق‌(ع) که خود یا از مدال‌آوران المپیادهای علمی بودند و یا نفرات ممتاز کنکور، پس از ورود به دانشگاه‌های کشور به موازاتتحصیل، به امر تدریس در همان مدرسه و یا مدارس ممتاز مشابه، مشغول شدند.

یکی از مشکلاتی که این گروه در دوران تحصیل خود به آن مبتلا بودند کمبود (و بهتر است بگوییم نبود) منابع مناسب برای اغنای آموزشی بود، و پس از شروع امر تدریس این کمبود کما فی السابق محسوس بود. برای کیفیت‌بخشی به محتوای تدریسی، این گروه تکاپوی فراوانی داشتند و با بهره‌گیری از تجربه، خلاقیت، منابع خارجی، … جزوات بسیار خوب و پر محتوایی را در عرض چند سال، مهیا و بهدانش‌آموزان ارائه می‌کردند تا این‌که در اوایل دهه‌ی هشتاد تصمیم بر آن شد با تأسیس انتشاراتی که خوشخوان لقب گرفت، تألیفات خود را گسترده‌تر کرده و در سطح کشور به دانش‌آموزان ممتاز ارائه دهند. در آن زمان دوران شکوفایی و خدمات‌رسانی ناشرین کمک آموزشی رونق خوبی داشت ولی به جرأت می‌توان گفت به غیر از یکی دو تا از آن‌ها هیچ یک از مابقی، توجهی به دانش‌آموزان ممتاز و المپیادینداشتند. البته باید انصاف را رعایت کرد و اعتراف نمود که خدمات عده‌ی زیادی از این عزیزان برای دانش‌آموزان متوسط و احیاناً ضعیف، قابل احترام و درخور تحسین بود و تألیفات و مکتوباتخوبی در این زمینه به بازار ارائه نموده‌اند.

درطول فعالیت این انتشارات، کتب بسیار مناسب و قابل دفاعی برای دانش‌آموزان ممتاز، تیزهوش و المپیادی تألیف و روانه‌ی بازار گشته است و در این مدت اظهار نظرهای دلگرم‌کننده‌ای از سوی مخاطبین دریافت می‌کردیم و به همین خاطر انگیزه برای فعالیت در همین حوزه بیش از پیش افزایش می‌یافت و این گستره تا جایی پیش رفت که در اردیبهشت سال ۹۴ و در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب انتشارات از طرف هیأت داوران تنها ناشر برگزیده‌ی آموزشی انتخاب و از طرف وزیر محترم ارشاد و شهردار تهران لوح تقدیر دریافت نمود.

به موازات این موفقیت‌ها و نیز گسترش روز افزون ابزارهای الکترونیکی و فضاهای مجازی، این انتشارات در سال ۹۳ تصمیم گرفت علاوه بر تولیدات خود درحوزه‌ی کتاب، گام‌های بعدی را در اجرای آزمون‌های المپیاد آنلاین و سنتی و نیز تولید دی‌وی‌دی‌ها و اپلیکیشن‌های آموزشی، هم در قالب المپیاد و هم در قالب آموزش دروس برای موفقیت در کنکور، برداشته و در جهت اغنای آموزشی دانش‌آموزان ممتاز، پیش‌قدم باشد. امید است مورد رضای حق تعالی و نیز مورد توجه مخاطبین گرامی قرار گیرد.

پارامتر های ایسلکت

ﺩﺳﺘﻪ بندی ها
ﺭﺗﺒﻪ ﮐﻞ
22,727
ﺭﺗﺒﻪ ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪﯼ
1
ﺷﺨﺼﯿﺖ
ﺣﻘﯿﻘﯽ
پروتکل امنیتی SSL
ندارد
اﺳﺘﺎﻥ
تهران
شهر
ﺭﺗﺒﻪ استان
8,059
اﻣﺘﯿﺎﺯ
10,851
ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ
264
ﺗﻌﺪاﺩ ﻃﺮﻓﺪاﺭاﻥ
1
ﺳﺮﻋﺖ ﺑﺎﺭﮔﺬاﺭﯼ ﺩﺭ ﺩﺳﮑﺘﺎﭖ
به روز رسانی نشده
ﺳﺮﻋﺖ ﺑﺎﺭﮔﺬاﺭﯼ ﺩﺭ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ
به روز رسانی نشده

اطلاعات ساماندهی

ﻧﻤﺎﺩ ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﯽ
دارد
الزام به داشتن نماد ساماندهی
بله
کد شامد
1-1-733240-65-0-235
درجه کیفی
طلایی
موضوع
-

اطلاعات اینماد

ﻧﻤﺎﺩ اﻋﺘﻤﺎﺩ اﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ
الزام به داشتن ﻧﻤﺎﺩ اﻋﺘﻤﺎﺩ اﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ
بله
نام صاحب امتیاز
رده فعالیت
تاریخ شروع فعالیت
تاریخ انقضا

اطلاعات جشنواره وب

حضور در جشنواره وب و موبایل ایران
ندارد

شبکه های اجتماعی

ﮐﺎﻧﺎﻝ ﺗﻠﮕﺮاﻡ
ﺻﻔﺤﻪ اﯾﻨﺴﺘﺎﮔﺮاﻡ
ﺻﻔﺤﻪ فیسبوک
ﺻﻔﺤﻪ گوگل پلاس
ﺻﻔﺤﻪ ﻟﯿﻨﮑﺪﯾﻦ
ﺻﻔﺤﻪ تویتر
ﺻﻔﺤﻪ ﺁﭘﺎﺭاﺕ

اطلاعات تماس

تلفن 1
تلفن 2
021-66494020
موبایل
-
ایمیل
فکس
-
آدرس
خیابان انقلاب - خیابان فخر رازی - بین خیابان روانمهر و لبافی‌نژاد - کوچه انوری - پلاک ۱۹