1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

نکات موقعیت فروش بی همتا-2
درس شماره :  61

مشاوره رایگان

به افرادی که از سایت شما بازدید می کنند مشاوره رایگان بدهید. شما می توانید معلومات خود را از طریق ایمیل یا تلفن به آنها انتقال دهید. این کار ارزش کار شما را بسیار بالا می برد زیرا هزینه مشاوره معمولاً زیاد است.

درس شماره :  62

معاملات پایاپای

برای کاهش هزینه سایت خود می توانید کالاها یا خدمات سایت خود را به صورت پایاپای با خدمات یا کالاهای دیگران در کسب و کارهای دیگر مبادله کنید. شما باید سعی کنید قبل از خرید چیزی، اقدام به داد و ستد کنید. معاملات پایاپای معمولاً هزینه کمی در بر دارند و استفاده از آنها در کسب و کارهای کوچک یک ایده مناسب به شمار میآید.

درس شماره :  63

لینكهای مفید

به سایتهایی که اطلاعات مفیدی مرتبط با کالاها یا خدمات شما دارند لینک بدهید. اگر لینکهای مفید زیادی در سایتتان داشته باشید سایت شما به یک صفحه آغازین برای بازدید کنندگان تبدیل خواهد شد.

درس شماره :  64

جمله بندی حرفه ای

با استفاده از صفت های فراوان، جمله بندی سایت خود را جالب تر کنید. این کار به بازدیدکنندگان سایت شما دید واضح تری در مورد آنچه شرح می دهید، می دهد.

درس شماره :  65

فقط یک وب سایت نباشید

سایت خود را به صورت یک باشگاه ( Club ) عرضه کنید نه تنها یک وب سایت. این کار تکرار بازدیدها و افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت زیرا مردم علاقه دارند به گروهی خاص وابسته باشند.

درس شماره :  66

بررسی صحت لینكها

مرتباً صحت لینکهای سایت خود را بررسی کنید. اگر مردم بر روی یک لینک کلیک کنند که درست کار نکند دیگر وقت خود را برای کلیک بر روی سایر لینکها هدر نخواهند داد.

درس شماره :  67

یک تجربه خوب

به کسانی که برای اولین بار سایت شما را بازدید می کنند، احساس خوب و برداشت مثبتی از سایت خود بدهید نه اینکه اولین چیزی که به دید آنها می رسد یک بنر تبلیغاتی بزرگ در بالای صفحه اصلی سایت باشد! اگر همه چیز درست باشد، آنها سایت شما را به دوستانشان معرفی خواهند کرد.

درس شماره :  68

منبع اطلاعات باشید

سایت خود را به صورت یک منبع کامل از اطلاعات با ارزش در یک زمینه خاص درآورید. ابتدا یک موضوع را مشخص کرده و سپس سایت خود را بر اساس آن استوار سازید. شما با این کار بازدیدکنندگان مکرری را به سایت خود خواهید کشاند. کتابهای الکترونیکی رایگان، مقالات مرتبط، نرم افزارهای رایگان و لینکهای مفید به سایتهای جذاب، اطلاعات با ارزشی هستند.

درس شماره :  69

كالاهای واقعاً رایگان

چیزی را در سایتتان ارائه دهید که واقعاً رایگان باشد. اگر به مردم چیزی را به عنوان رایگان پیشنهاد دهید ولی کاملاً رایگان نباشد، به زودی اعتبار خود را از دست خواهید داد.

درس شماره :  70

برانگیختن احساسات

با نوشتن محتواهای مناسب در سایت خود، احساسات خوانندگان مطالب سایت را بر انگیزانید. مثلاً اگر کتابی در مورد « یادگیری علوم کامپیوتر » به آنان ارائه کرده اید برای آنها آرزوی موفقیت در یادگیری و به کارگیری آن کنید. به یاد داشته باشید توانایی انگیزش احساسات و ایجاد حس مشترک با بازدید کننده سایت یک مهارت بسیار با ارزش به شمار می آید.