1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

نکات ایجاد موقعیت فروش بی همتا -1
بخش دو : ایجاد یک موقعیت فروش بی همتا

در ادامه سری پست های نکات کسب و کار؛ بخش دوم به نام "ایجاد یک موقعیت فروش بی همتا" آغاز می گردد.

درس شماره :  51

تركیب كالاها و خدمات

یک کالا را با خدمت خاصی ترکیب کنید و به صورت یک بسته یکجا عرضه کنید. این کار باعث افزایش فروش میشود. به عنوان مثال اگر کتابی را می فروشید، یک ساعت مشاوره نیز همراه آن پیشنهاد نمایید.

درس شماره :  52

بخش ویژه اعضاء

بخشی از سایت خود را با خدمات ویژه « فقط مخصوص اعضاء » قرار دهید. به جای دریافت مبلغ برای عضویت و دسترسی به خدمات و اطلاعات، آن را بصورت پاداشی برای خرید کالا یا کالاهایی خاص پیشنهاد کنید.

درس شماره :  53

افزودن خدمات جدید

محصولات و خدمات جدید را تنها هنگامی به سایت خود اضافه نمایید که نیاز قوی به وجود آنها وجود داشته باشد. اگر بازاری برای کالای جدید نداشته باشید به هیچ وجه نخواهید توانست آنها را به فروش برسانید.

درس شماره :  54

محتوای مناسب، رمز موفقیت

محتواهای جالب و جذابی را در راستای ارتقاء و فروش محصولات خود به صورت رایگان در سایتتان قرار دهید. اگر مشتریان آگهی های تبلیغاتی شما را نمی خوانند، محتواهای پیشنهادی شما افراد را جذب خواهد کرد.

درس شماره :  55

یک شخص باشید

به بازدیدکنندگان از سایتتان یادآوری کنید که شما یک فرد هستید نه فقط یک سایت. به عنوان مثال می توانید اطلاعاتی را در مورد خود همراه با تصویرتان منتشر کنید. با این روش حضور شما ملموس تر و نمایان تر خواهد گردید. مردم بیشتر دوست دارند طرف حسابشان یک شخص باشد تا یک سایت و یک دنیای مجازی.

درس شماره :  56

سایتهای طرفدار

با لینک دادن به سایتهایی که درباره کسب و کار شما مطالب مثبتی نوشته اند به کالاها و کسب و کار خود اعتبار ببخشید.

درس شماره :  57

مباحثه و مجادله

یک مباحثه یا شرط بندی رایگان برای بازدیدکنندگان، در سایت خود برقرار سازید. جایزه این کار هم باید چیز جالب یا با ارزشی باشد تا بازدیدکننده را برای شرکت در این مجادله تحریک سازد. بسیاری از افراد برای آگاهی از نتایج این مباحثات دائماً سایت شما را مورد بازدید قرار می دهند.

درس شماره :  58

امكان نقد سایت

از افراد بخواهید که سایت شما را نقد کنند. می توانید جایزه ای نیز برای این کار در نظر بگیرید. توضیحات افراد می تواند باعث اصلاح سایت شما گردد و حتی امکان دارد بازدید کننده را به مشتری تبدیل کند.

در صورت امکان یک پرسشنامه در سایت خود قرار دهید و از بازدیدکنندگان بخواهید سایت شما را مورد ارزیابی قرار داده و پرسشنامه را پر کنند. با این روش می توانید اطلاعات با ارزشی در مورد ارتقای سایت خود و افزایش ترافیک آن به دست آورید.

دقت کنید پرسشنامه را طوری طراحی کنید که اولاً خواننده را به پاسخ دادن ترغیب کند و ثانیاً خواننده را به سختی نیندازد. قرار دادن گزینه های قابل انتخاب و کاملاً واضح و آشکار به همراه استفاده از عبارت های جالب باعث افزایش رغبت بازدیدکننده برای پر کردن پرسشنامه خواهد شد.

درس شماره :  59

خدمات آنلاین

خدمات یا « ابزارهای رایگان » را بصورت آنلاین در سایت خود به بازدیدکنندگان پیشنهاد دهید. این خدمات می تواند معرفی سایتهای آنان به موتورهای جستجو، کمک به ارتقاء سایت آنها در اینترنت، تبلیغات رایگان و مانند آن باشد. خدمات ارائه شده باید برای افراد مورد نظر مفید باشد.

درس شماره :  60

بخش دانلود نرم افزار

می توانید بخشی از سایت را به فهرستی از نرم افزارهای جدید، متنوع، رایگان و قابل دانلود اختصاص دهید تا بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت سایت خود بکشید. اگر نرم افزاری را خودتان ساخته اید، تبلیغات خود را در آن بگنجانید.

Shirinpolo 130x400 1
3
400x130
113.gif