1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

معرفی فروشگاه اینترنتی چیکن هچ :

چیکن هچ یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولیدکننده انواع ماشین آلات دام وطیور به ویژه دستگاه جوجه کشی میباشد.

شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی chicken-hatch  انواع دستگاه های جوجه کشی با ظرفیت ها و سایز های متفاوت( صنعتی ، نیمه صنعتی ، خانگی ) را مشاهده کرده و با توجه به شرایط خود مناسب ترین محصول را انتخاب نمایید .

شرکت چیکن هچ در بیش از 100 شهر ایران دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش میباشد

فروشگاه چیکن هچ از سال 1385 به عرضه انواع ماشین آلات دام و طیور میپردازد ، این فروشگاه دارای وب سایت رسمی میباشد که در آن نقد و بررسی تک تک محصولات موجود در بازار وجود داشته و هر کسی بدون کوچکترین دانش فنی پس از مطالعه مطالب وب سایت چیکن هچ میتواند به یک متخصص ماشین آلات جوجه کشی مبدل گردد.

لازم به ذکر است که پیدا کردن یک دستگاه جوجه کشی خارجی اصل در ایران امری بسیار دشوار است ، اما کارشناسان فروشگاه چیکن هچ توانسته اند نسخه اصل ماشین آلات جوجه کشی خارجی را با گارانتی شرکتی وارد کرده و عرضه نمایند . شما میتوانید با مراجعه به بخش مربوطه در سایت chicken hatch  دستگاه های شرکت آرکام ، برینسا ، جیمز وی ، سیمیتکا را مشاهده نمایید .

همچنین شما میتوانید محصولات شرکت طیوران صنعت فاخته را در قسمت دستگاه جوجه کشی فاخته مشاهده کرده و با تخفیف 20 درصدی این محصولات را خریداری نمایید.

توجه داشته باشید که این تخفیف محدود میباشد.در صورت تمایل میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از قیمت ماشین های جوجه کشی ایرانی و خارجی و همچنین ماشین های جوجه کشی صنعتی و خانگی به قسمت قیمت دستگاه جوجه کشی مراجعه کرده و لیست قیمت تمام ماشین های جوجه آوری موجود در ایران را با یک نگاه ببینید.

لازم به ذکر است که تمام دستگاه های جوجه کشی موجود در فروشگاه چیکن هچ دارای یک سال گارانتی و 5 تا 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

chicken-hatch.com