1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017
قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم - قسمت ششم
43- باشگاه آنلاین مجله و کتاب
این از کتابخانه الکترونیک کاملاً متفاوت است ، تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که یک باشگاه کتاب و مجله که افراد با علایق مشابه را جذب می کند راه اندازی کنید.

اگر خلاق باشید ، می توانید اعضای کافی جذب کنید و پولی که از این گونه کسب و کار کسب می کنید به تعداد اعضایی که در باشگاه کتاب شما ثبت نام کرده اند گره خورده است. حق عضویت و حق ثبت نام و... . یک چیز خوب درباره باشگاه آنلاین مجله و کتاب این است که شما می توانید اعضا را از هر نقطه ای از جهان ، تا زمانی که آنها حاضر به احترام گذاشتن به دستورالعمل ها هستند بپذیرید.

 

44- فروشگاه آنلاین لوازم ورزشی

کسب و کار دیگری که می توانید در اینترنت شروع کنید ، یک فروشگاه لوازم ورزشی آنلاین است ؛ فروشگاهی که شما در آن البسه ورزشی و لوازم ورزشی و مواردی از این قبیل خواهید فروخت. بازار بزرگی برای البسه و لوازم ورزشی وجود دارد. دقیقاً مانند هر فروشگاه تجارت الکترونیک دیگر ، لازم است برای ارسال ، قرارداد ببندید.

 

45- کسب و کار سیگار الکترونیکی (سیگار برگ الکترونیکی)

کسب و کار مرتبط با تجارت الکترونیک دیگری که می توانید شروع کنید ، راه اندازی یک کسب و کار سیگار الکترونیکی آنلاین است. برای سیگارهای الکترونیکی مشتریانی وجود دارد و اگر شما به کسب و کارتان ، اعتیاد و عمومیت ببخشید ، کسب درآمد بسیار زیادی را از طریق این کسب و کار برای خود تضمین خواهید کرد.

 

46- ساختن و فروختن والپیپرهای آنلاین

شما می توانید یک کسب و کار آنلاین را با فروش والپیپر شروع کنید ، اگرچه احتمالاً شما از طریق این نوع کسب و کار کسب درآمد بسیار زیادی نخواهید کرد ، اما این کسب و کاری است که زمان شما را نخواهد گرفت و همزمان با کارهای دیگر می شود آن را انجام داد. این کسب و کاری است که می توانید آن را در حالی که شغلی که در آن استخدام شدید را حفظ می کنید یا به دیگر کسب و کار های بزرگ رسیدگی می کنید ، انجام دهید.

 

47- آموزش زبان خارجی

اگر شما می توانید به بیش از دو زبان بین المللی صحبت کنید و بنویسید ، آنگاه می توانید از طریق اینترنت پول در بیاورید. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که خدمات خود را در فضای وب ثبت کنید...و افرادی که به خدماتی که شما ارائه می دهید نیاز دارند ، با شما ارتباط برقرار خواهند کرد. فقط مطمئن شوید که مواد و منابع (نرم افزارهایی که می تواند به تدریس شما کمک کند) را در اختیار دارید. اگر شما نحوه صحبت کردن و نوشتن 2 یا 3 مورد از هرکدام از زبان های ذیل را بلد هستید ، آنگاه باید شروع آموزش زبان خارجی بصورت آنلاین را در نظر بگیرید : فرانسوی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، چینی ، آلمانی و عربی.

 

48- فروشگاه آنلاین گوشی های موبایل و رایانه

اگر شما در زمینه خرید و فروش فعال هستید ، انبوهی از کسب و کارها وجود دارند که می توانید از طریق آنها درآمد کسب کنید و یکی از آنها ، راه اندازی یک فروشگاه آنلاین گوشی های موبایل و رایانه می باشد. دقیقاً مانند هر فروشگاه تجارت الکترونیک دیگری ، یک قرارداد ارسال خوب برای این نوع کسب و کار لازم دارید. شما می توانید در زمینه فروش گوشی های موبایل و رایانه های نسبتاً استفاده شده یا با برندهای جدید یا هردو مشغول باشید. بازار بین المللی وسیعی برای این گونه محصولات وجود دارد.

 

49- به افراد نحوه آشپزی را آموزش دهید

اگر شما در زمینه درست کردن هردوی غذاهای محل زندگی خود و بین المللی عملکرد خوبی دارید ، یکی از کسب و کارهایی که می توانید در آن مشغول به فعالیت شوید ، شروع آموزش نحوه آشپزی به افراد می باشد. اگر این خدمات را در فضای وب ثبت کنید ، از سطح بالای واکنشی که دریافت خواهید کرد شگفت زده خواهید شد.

 

به یاد داشته باشید که شروع هرکدام از این کسب و کارها یا حتی بیش از یک کسب و کار از این نوع در اینترنت ، همانطور که مورد اشاره قرار گرفتند ، می تواند یکی از بهترین گامهایی که شما در زندگی تان برداشته اید باشد ؛ زیرا یک راه مطمئن برای کسب درآمد خوب از طریق اینترنت و ثروتمند شدن است. بنابراین ، از این راه ها استفاده کرده و بهره ببرید....و به زودی لبخند خواهید زد.

50 - قسمت آخر، حضور در نمایشگاه الکامپ 96 سالن الکام استارز (سالن 8 - 9) از تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد و ایده گرفتن از بیش از 200 استارتاپ ایرانی که جوانان ایران عزیز اجرا کردند.