1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017
50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017

قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم - قسمت پنجم

36- خدمات اجاره ای املاک

کسب و کار دیگری که می توانید بصورت آنلاین شروع کنید خدمات اجاره ای املاک است.

اگر شما دلال معاملات ملکی هستید ، تمام کاری که لازم است برای گسترش قلمرو بازار هدفتان انجام دهید این است که کسب و کار املاک خود را به فضای وب بیاورید.

واقعیت این است که درصد بزرگتری از آنهایی که به دنبال املاکی جهت خرید یا اجاره می باشند ، معمولاً بجای خواندن مجلات املاک و مواردی از این قبیل ، در فضای وب جستجو می کنند. آوردن کسب و کار املاک خود به فضای وب آسان تر است ؛ تمام چیزی که لازم دارید یک وبسایت دایر یا حتی یک پلتفرم رسانه اجتماعی برای ثبت املاکتان می باشد.

 

37- سایت شبکه اجتماعی خودتان را راه اندازی کنید

این واقعیت که چندین وبسایت شبکه سازی در عالی ترین شکل خود وجود دارند ، به هیچ وجه شما را از راه اندازی سایت شبکه اجتماعی خودتان ، باز نمی دارد. ممکن است قبل از اینکه کسب درآمد شما از سایت شروع شود ، مدت زمانی لازم باشد ؛ ولی با پشتکار ، تعهد و سخت کوشی ، شما از بابت شروع شدن درآمدسازی از طریق آن ، مطمئن خواهید بود.

بخشی از کاری که لازم است انجام دهید این است که مخاطبان مناسبی انتخاب کنید یا روی یک دسته مخاطب هدف که می تواند جذب افراد به سایت شبکه اجتماعی شما را برایتان آسانتر کند تمرکز کنید. برای مثال شما می توانید یک سایت شبکه اجتماعی برای ارتباط دکترها و پرستاران باهمدیگر راه اندازی کنید ، می توانید یک سایت شبکه اجتماعی که افراد هم قوم یا افراد با علایق مشابه را باهم مرتبط می کند راه اندازی کنید و.... .

 

38- خرید و فروش دامنه انجام دهید

کسب و کار پول ساز و جذاب دیگری که می توانید در اینترنت شروع کنید ، خرید و فروش دامنه می باشد. تمام کاری که لازم است برای شروع این نوع کسب و کار و البته کسب درآمد انجام دهید این است که به دنبال دامنه هایی با پتانسیل بالقوه فروش باشید ، آنها را بخرید و سپس آنهایی که علاقه مند به خریدن این گونه دامنه ها هستند را بیابید. خرید یک نام دامنه ممکن است ریسک دار باشد ، ولی این واقعیت باقی است که شما احتمالاً قصد فروش آن را در قیمتی بسیار بالاتر از قیمتی که آن را خریده اید دارید ؛ این شبیه به سرمایه گذاری در املاک است – برخی نام های دامنه با توجه به زمان معامله ازشان سودی عایدتان می شود.

 

39- یک سرویس آنلاین آژانس خدمتکار راه اندازی کنید

محدودیتی برای انواع کسب و کارهایی که می توانید در اینترنت برپا کنید وجود ندارد. یکی از کسب و کارهایی که می توانید در فضای وب برپا کنید ، یک سرویس آژانس خدمتکار می باشد. بخشی از کاری که لازم است برای روی غلتک افتادن این نوع کسب و کار انجام دهید ، شبکه سازی با آژانس های خدمتکار در شهرهای مختلف در منطقه تحت پوشش خود و کمک به آنها در جهت ثبت خدمات خدمتکاری در فضای وب است. شما می توانید از طریق این نوع کسب و کار ، کمیسیون خوبی کسب کنید.

 

40- توسعه اپلیکیشن

شما در زمینه ی توسعه دادن اپلیکیشن ها خوب عمل می کنید ، آنگاه می توانید از طریق اینترنت ، پول خوبی بدست بیاورید. انبوهی از اپلیکیشن ها که در فروشگاه های اپلیکیشن فروخته می شوند وجود داشته و هنوز هم نیاز به اپلیکیشن های بیشتر وجود دارد. اگر شما بتوانید با یک اپلیکیشن منحصر به فرد وارد این بازار شوید ، از مبلغ درآمدی که می توانید از طریق فروش آن اپلیکیشن کسب کنید ، شگفت زده خواهید شد.

 

41- کتابخانه آنلاین (کتابخانه الکترونیک)

اینترنت ، ثبت نام افراد از بخش های مختلف دنیا در یک کتابخانه را امکان پذیر کرده است. کتابخانه آنلاین (کتابخانه الکترونیک) یک مرکز منابع است که شما بدون این که مهم باشد در کدام نقطه از جهان زندگی می کنید ، تا زمانی که دستگاه متصل به اینترنت (گوشی هوشمند ، رایانه ، نوت بوک ، تبلت و...) در اختیار دارید، می توانید به راحتی یک تحقیق جامع انجام داده و از خانه خود به راحتی مطالعه کنید. افراد برای استفاده از کتابخانه های آنلاین ، حق ثبت نام و البته حق عضویت پرداخت می کنند. شما می توانید کتابخانه آنلاین (کتابخانه الکترونیک) خود را راه اندازی کرده و از نقاط مختلف جهان ، عضو جذب کنید.

 

42- تبلیغات یوتیوب (YouTube)

اگر شما در زمینه روابط عمومی و تبلیغات فعالیت دارید ، یکی از راه هایی که می توانید از طریق آن درآمد زیادی کسب کنید ، راه اندازی آژانس تبلیغات یوتیوب می باشد. بخشی از کاری که لازم است انجام دهید این است که ویدیوهای داغ یوتیوب را بیابید و به مشتری تان کمک کنید تا محصول یا خدماتش را در ویدیوها تبلیغ کند.

ادامه دارد...

 
منبع : http://www.profitableventure.com/internet-business-ideas