1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
آشنایی با مهارت های پردآمد آزادکاری(Freelancer)

آشنایی با مهارت های پردآمد آزادکاری(Freelancer)

در ادامه‌ی قسمت اول به بررسی 13 مهارت‌ پایانی که کارفرماها حاضرند حقوق خوبی بابت داشتن آن‌ها به شما پرداخت کنند می پردازیم.

۱۳- پشتیبانی مشتری
شرکت‌های نرم‌افزاری برای خدماتی که به مشتری‌های خود ارائه می‌دهند، نیازمند افرادی هستند که بتوانند به پرسش‌های مشتری‌ها پاسخ دهند.
۱۴- امنیت اطلاعات
شرکت‌ها و سازمان‌ها برای محافظت از اطلاعات شبکه‌های کامپیوتری خود به افرادی احتیاج دارند که بتوانند از حملات سایبری جلوگیری کنند.

۱۵- توسعه به زبان برنامه‌نویسی R
R یک زبان برنامه‌نویسی و محیط نرم‌افزاری برای محاسبات آماری و گرافیکی مانند رأی‌گیری و نظرسنجی است. این زبان بیشتر توسط افرادی که داده‌کاوی انجام می‌دهند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۱۶- طراحی تجربه کاربری (UX)
طراحان تجربه‌ی کاربری وظیفه دارند سایت را به‌گونه‌ای طراحی کنند که کاربران بتوانند با آن‌ ارتباط احساسی برقرار کنند. بنابراین کار آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

۱۷- توسعه‌ی Node.js
یک توسعه دهنده‌ی Node.js وظیفه دارد اپلیکیشن‌های سمت سرور را در این محیط و توسط جاوا اسکریپت‌ تولید کند. داشتن این مهارت نیز درآمد خوبی برای آزادکارها به همراه دارد.

۱۸- متخصص بلوتوث
از آنجایی که اپل جک هدفون را در آیفون ۷ حذف کرده است، اهمیت ارتباط بلوتوث روز به روز بیشتر می‌شود؛ بنابراین بسیاری از شرکت‌ها به ‌دنبال استخدام کردن افرادی هستند که این مهارت را داشته باشند.

۱۹- متخصص استرایپ
بسیاری از کارفرماها به ‌دنبال آزادکارانی هستند که بتوانند با استفاده از زیرساخت‌های API برای آن‌ها پلت‌فرم‌های پرداخت مانند استرایپ طراحی کنند.

۲۰- متخصص تولید محتوا و سئو
تولیدکنندگان محتوا و افرادی که متخصص سئو هستند، باعث بالا رفتن میزان ترافیک وب‌سایت‌ها می‌شوند و این مهارت‌ها، از جمله شغل‌های محبوب با درآمد مناسب محسوب می‌شوند.

آشنایی با مهارت های پردآمد آزادکاری(Freelancer)
۲۱- دستیار مجازی
مدیران و صاحبان کسب‌و‌کار برای کارهای مانند پاسخ دادن به ایمیل‌ها و مرتب کردن قرارهای ملاقات‌ به یک دستیار شخصی نیاز دارند و از آنجایی که تعداد این افراد کم نیست پس این شغل هم می‌تواند در دسته‌ی مشاغل آزادکاری پردرآمد قرار بگیرید.

۲۲- وکلای مهاجرت
در چند سال اخیر و با بالا رفتن میزان مهاجرت، فعالیت‌های کاری وکلای مهاجرت نیز بیشتر شده است و درنتیجه درآمد آن‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است.

۲۳- حسابداری
اگرچه امروزه و با وجود اپلیکیشن‌های حسابداری نیاز به حسابداران حضوری کمتر شده است؛ اما تقاضا برای استخدام حسابداران آزادکار که هرچند وقت یک‌بار به امور مالی رسیدگی کنند، همچنان زیاد است.

۲۴- عکاسی و تدوین ویدئو
طبق اعلام مراکز آماری، به دلیل درخواست کارفرماها برای استفاده از عکس‌های باکیفیت، پروژه برای عکاسان آزاد کار رشد ۲۲ درصدی داشته است. استخدام تدوین‌گرهای ویدئویی نیز رشد ۱۹ درصدی داشته است.

آشنایی با مهارت های پردآمد آزادکاری(Freelancer)
۲۵- صداپیشگی
این روزها صداپیشگی نیز به لطف محبوب شدن پادکست‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، بازی‌های ویدئویی و انیمیشن‌های تبلیغاتی تبدیل به یکی از شغل‌های پرتقاضا و پردرآمد شده است.

منبع : Zoomit.ir
Shirinpolo 130x400 1
3
400x130
113.gif