1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین 2017-قسمت 5
50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017
قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم - قسمت چهارم

30- مشاغل بازاریابی آنلاین
چندین استراتژی وجود دارد که یک سازمان می تواند برای دستیابی به بازارهای هدفش آنها را بکار بگیرد که یکی از آنها بازاریابی و فروش آنلاین است. اگر شما محصولات خودتان را دارید یا انتخاب می کنید که محصولات دیگر افراد را بفروشید ، اینترنت یکی از ارزان ترین و شاید آسان ترین راه های بازاریابی و فروش کالاها و خدمات می باشد. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که با یک سازمان قرارداد ببندید و آنها تعدادی lead به شما اختصاص خواهند داد. وظیفه شما پیگیری آنها تا زمانی که از طریق آنها فروش ایجاد کنید می باشد و سپس کمیسیون شما پرداخت خواهد شد. پیگیری آنها می تواند ارسال ایمیل های یادآور ، گفتگو (چت کردن) با آنها و همچنین تماس ویدیویی با آنها و مواردی از این قبیل باشد.
 
31-فروشگاه کتاب آنلاین
در سراسر جهان دوستداران کتابی وجود دارند که هنوز به خرید کتاب علاقه دارند ؛ بدون این که مبلغی که بایستی هزینه کنند برایشان مهم باشد. راه اندازی یک فروشگاه کتاب آنلاین راه دیگری برای کسب درآمد از اینترنت می باشد. شرکتی مانند آمازون (amazon.com) از طریق فروش کتاب بصورت آنلاین ، درآمدهای عظیمی کسب می کند و شما هم می توانید چیز مشابهی را راه اندازی کنید. می توانید کتب الکترونیکی ، کتاب های صوتی و نسخه های قابل چاپ کتابها را در موضوعات مختلف و از نویسندگان متفاوت در فروشگاه کتاب آنلاین خود بفروشید. لطفاً توجه داشته باشید که راه اندازی فروشگاه کتاب آنلاین به این معنی است که شما برای ارسال کتاب ها نیز تدارکی خواهید دید.
 
32- نرم افزار بفروشید
اگر شما یک توسعه دهنده نرم افزار هستید ، البته که اینترنت قوی ترین پلتفرم بازاریابی و فروش شماست. در اینترنت بازار بزرگی برای نرم افزار وجود دارد. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که به دنبال کاری در دنیای IT (فناوری اطلاعات) باشید و سپس نرم افزاری برای کمک جهت ساده کردن آن کار بسازید. برای مثال : شما می توانید نرم افزاری توسعه دهید که به افراد کمک خواهد کرد تا پایگاه مشتریانشان را مدیریت کنند (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری) ، شما می توانید نرم افزاری توسعه دهید که به افراد کمک خواهد کرد تا صورت پرداخت ها / لیست حقوق ، حسابها ، فایلهای آنلاین و.... خود را مدیریت کنند.
 
33-یک کسب و کار بازی آنلاین شروع کنید
دوستداران بازی در سراسر جهان ، از سایت های بازی برای ثبت نام و بازی کردن با بازی های منتخب خودشان بازدید می کنند. اگر شما به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید ، یکی از راه هایی که می توانید با آن پول در بیاورید ، راه اندازی کسب و کار بازی آنلاین خودتان می باشد ؛ وبسایتی که بازی های مختلفی می توانند در آن توسط دوستداران بازی با یک تعرفه مقرون به صرفه بازی شوند.
 
34-یک کسب و کار نمایندگی خودروی آنلاین راه بیاندازید
شما قبل از اینکه بتوانید از فروش خودرو کسب درآمد کنید ، لازم نیست یک گاراژ خودروی فیزیکی یا نمایشگاه داشته باشید. در واقع ، این روزها فروش خودرو بصورت آنلاین بسیار آسان تر از فروش آن از طریق یک گاراژ و مواردی از این قبیل می باشد. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که وبسایتی ایجاد کنید که خودروهایی که می خواهید بفروشید بتوانند در آن ثبت شوند (قیمت ها ، خصوصیات و...). شما می توانید اتومبیل های نسبتاً استفاده شده یا با مارک جدید یا هردو را معامله کنید و همچنان از سراسر دنیا مشتری جذب کنید.
 
35-آموزش کسب مهارت آنلاین
اینترنت ، کسب درآمد از طریق آموزش افراد بدون ملاقات فیزیکی با آنها را برای آموزش دهندگان حرفه ای، ممکن ساخته است. برای مثال : اگر شما می خواهید درباره ی نحوه ساخت کلاه یا نحوه دوخت کیف یا نحوه منجوق زنی و مواردی از این قبیل به افراد آموزش دهید ، تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که با آنها گفتگوی (چت) ویدیویی بکنید. همچنین می توانید ویدیوها و کتابچه های راهنمای آموزشی خود را بصورت آنلاین به آنهایی که هزینه ی خدمات شما را پرداخت کرده اند ، ارسال کنید. فاصله تا زمانی که اینترنت در کارها دخیل است ، یک مانع نیست.

ادامه دارد..

 منبع : http://www.profitableventure.com/internet-business-ideas