1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00


50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017

24- خدمات ویرایش ویدیو

اگرچه این روزها برای افراد این آسانتر است که ویدیوهای غیر حرفه ای در پلتفرم های رسانه اجتماعی قرار بدهند (پست کنند) ، ولی اگر شما در کسب و کار فروش منابع ویدئویی هستید ، آنگاه شما باید برای حرفه ای بودن در زمینه ویدیوهایی که برای فروش می گذارید ، تلاش کنید.

اگر شما در تورنتوی کانادا زندگی می کنید ، مجبور نیستید در خیابان های تورنتو در جستجوی یک ویرایشگر ویدیو بگردید ؛ بلکه به راحتی از دفترتان می توانید با کارشناسی در جایی در توکیوی ژاپن برای ویرایش ویدیوهایتان قرارداد ببندید و آنها کار را در عرض زمان ضبط ، برای شما انجام می دهند. بنابراین اگر شما مهارت های ویرایش ویدیو دارید ، می توانید کسب و کارتان را در اینترنت ثبت کنید و همچنین می توانید از جامعه ی آنلاین بعنوان منبعی از مشتریان استفاده کنید.

25- کسب و کار مدرک خوانی و ویراستاری

ماهیت این نوع کسب و کار ، کارکردن از خانه و کار مشتریانی که هزاران کیلومتر از کشور شما دور هستند را آسان تر می کند. اگر شما ویراستار خوبی هستید و در زمینه جزئیات نیز با دقت عمل می کنید ، آنگاه باید بازدیدکردن از freelancer.com ، elance.com ، oDesk.com و موارد مشابه را جهت ثبت نام و تبدیل شدن به یک عضو ، در نظر بگیرید. از طریق این گونه پلتفرم ها ، می توانید به اندازه ای که توانایی انجام دادن دارید ، کارهای مدرک خوانی و ویراستاری بگیرید.

 

26- کسب و کار عکاسی

کسب و کارهایی وجود دارد که تقریباً نمی تواند از اهرم اینترنت برای درآمدزایی بیشتر استفاده کند. عکاسی آنلاین کسب و کاری دیگر است که می توانید با موفقیت آن را شروع کنید...اگر به دنبال یک کسب و کار مبتنی بر اینترنت هستید که شروعش کنید. ساده است...اگر شما یک عکاس هستید و در زمینه ی ویرایش عکس خوب عمل می کنید ، تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که تصاویر را برای فروش به جامعه ی اینترنت ، در آرشیوتان ثبت کنید. بالای 30میلیون وبسایت وجود دارند و البته این وبسایت ها محتوا نیاز دارند که این ، علت این است که کارهای نویسندگی محتوا و همچنین عکس های لازم را برون سپاری می کنند. اگر تصاویر شما خوب هستند ، می توانید آنها را بصورت آنلاین بفروشید و آنها می توانند برای کارهای گرافیکی و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار بگیرند.

 

27- خدمات ویرایش عکس

اگرچه چندین نرم افزار کمکی ویرایش عکس در فضای وب وجود دارند که می توانید از آنها برای ویرایش عکس هایتان استفاده کنید ، اما این واقعیت باقی است که کارهای ویرایش عکس که توسط ویرایشگران حرفه ای عکس انجام می شوند ، می توانند دقیق تر و بر اساس خصوصیات تعیین شده باشند.

این علت این است که افرادی که به جزئیات توجه می کنند معمولاً برای ویرایش تصاویرشان ، بجای استفاده از نرم افزار ویرایش عکس ، با ویرایشگران حرفه ای عکس قرارداد می بندند. ماهیت این نوع شغل ، عرضه ی آنلاین کارهای ویرایش عکس جهت انجام شدن توسط ویرایشگران را برای افراد آسان تر می کند. اگر شما یک ویرایشگر عکس ماهر هستید ، تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که خدماتتان را در فضای وب ثبت کنید....و مطمئن هستید که در مسیر جذب مشتریان با پرداختی بالا از داخل کشورتان و کشورهای دیگر هستید.

 

28- فروش آنلاین کارهای هنری

حتی اگر شما یک گالری رسمی هنر را اداره می کنید ، این به هیچ وجه شما را از افزایش درآمدتان بوسیله ی فروش آنلاین کارهای هنری تان باز نخواهد داشت. در واقع ، شما از جامعه ی آنلاین ، تعدادی مشتری بیشتر جذب خواهید کرد و البته فروش های بیشتری ایجاد خواهید کرد. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که کارهای هنری که در گالری تان دارید را همراه با قیمت ها و هزینه های ارسال نمایش دهید....و شما از تعداد مشتریانی که از راه های دور جذب خواهید کرد ، شگفت زده خواهید شد. این در واقع یک راه خوب برای کسب درآمد بیشتر بعنوان یک هنرمند می باشد.

29- خدمات Voiceover ارائه دهید

صدای خوب و طرز بیان عالی شما یک دارایی است ؛ با آن می توانید تا هر زمان که مایل باشید ، درآمد بیشتری کسب کنید. ساده است...تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که کارهای (مشاغل) برون سپاری voiceover را در گوگل جستجو کنید...و شما انبوهی از آنها را خواهید دید. مطمئن شوید که برای یافتن آن موردی که احساس می کنید که می توانید انجامش دهید ، آنها را بررسی کرده و خوانده اید. بعنوان یک هنرمند در زمینه ی Voiceover ، می توانید با یک شرکت تبلیغاتی قرارداد ببندید و آنها به شما کمک خواهند کرد تا کارهای voiceover برای خود تأمین کنید.

 منبع : http://www.profitableventure.com/internet-business-ideas