1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین 2017-قسمت 3

16- خدمات آوانویسی
خدمت آنلاین دیگری که بصورت نزدیک با خدمات ترجمه مرتبط است ، خدمات آوانویسی است.

اگر شما در زمینه ی آوانویسی خوب عمل می کنید ، آنگاه می توانید به چندین سخنران عمومی ، خطیب ، معلم و..... با آوانویسی از تدریس صوتی یا ویدیویی شان کمک کنید تا کتاب هایشان را بنویسند. همچنین شما می توانید پلتفرم های آنلاینی نظیر  freelancer.com ، elance.com و oDesk.com را بعنوان منبعی برای مشاغل آوانویسی در نظر بگیرید.

 

17- مشاغل تحقیق آنلاین

آیا شما یک آزادکار بوده و زمان کافی در اختیار دارید ؟ اگر پاسخ شما یک بله به سؤالات بالا بود ، آنگاه شما می توانید بعنوان یک تحقیق کننده آزادکار که برای چندین سازمان و فرد که در سراسر دنیا پراکنده اند فعالیت می کند ، کسب درآمد کنید. تمام چیزی که لازم دارید این است که به آنها اثبات کنید که چیزی که برای رسیدن به مجموعه هدف ها لازم است را دارید....و شما مشاغل گزارش نویسی و تحقیق با پرداختی و درآمد خوب را برای خود تضمین خواهید کرد.

18- شغل نویسندگی تخیلی

اگر شما نویسنده خلاقی هستید ، آنگاه می توانید کسب و کار آنلاین خودتان را بعنوان یک نویسنده تخیلی شروع کنید. تعداد بی شماری افراد وجود دارند که برای تألیف حداقل یک کتاب دیرشان شده ولی بخاطر برنامه ی خیلی شلوغی که دارند ، نمی توانند این کار را انجام دهند. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که افکارشان را باهم جمع کنید و برای یک کتاب ، به آنها کمک کنید.

شما در واقع می توانید کتابی به نمایندگی از آنها بنویسید. اگرچه نام شما ممکن است در کتاب ظاهر نشود ، ولی از بابت اینکه به اندازه کافی بخاطر خدماتتان مزدتان داده می شود ، اطمینان دارید. این مزد می تواند یک پرداخت یا درصدی بر اساس تعداد نسخه هایی از کتاب که در عرض مدت زمانی به فروش می رسد و... باشد. با همه اینها ، این یک راه خوب برای کسب درآمدی خوب از ارتباطی که می توانید در فضای وب با افراد برقرار کنید می باشد.

 

19- خدمات مشاوره آنلاین

بعنوان یک مشاور آموزش دیده ، کار شما ارائه مشاوره کارآمد به مراجعانتان می باشد ؛ این می تواند مشاوره تجاری ، مشاوره روابط ، مشاوره فنی و... باشد. شما مجبور نیستید قبل از مشاوره با مراجعانتان درباره نحوه انجام بهترین عمل درباره کسب و کار یا زندگی شان ، حضور فیزیکی کنار آنها داشته باشید. بنابراین تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که از اهرم اینترنت برای دسترسی به مراجعانتان استفاده کنید.

واقعیت این است که با اینترنت ، شما می توانید با مراجعانتان تماس ویدیویی (تماس از طریق اسکایپ Skype و...) و گفتگوی (چت) زنده ی موفقیت آمیزی انجام دهید ؛ بدون این که مهم باشد آنها در کدام نقطه از جهان زندگی می کنند. فقط مطمئن شوید که خدمات مشاوره تان را در فضای وب ثبت کرده اید....و شما از تعداد افرادی که از سراسر جهان برای خدماتتان سراغ شما خواهند آمد شگفت زده خواهید شد ؛ مخصوصاً اگر شما در این صنعت ، بعنوان یک شخص حرفه ای مطرح شوید.

 

20- یک مدرسه آنلاین راه اندازی کنید

انبوهی از مواردی که شما می توانید آنها را بعنوان مسیر کاری آنلاین خود انتخاب کنید وجود دارد ؛ می تواند بدست آوردن مهارت های فنی و یک دیپلم (گواهی نامه تحصیلی) یا بدست آوردن یک درجه تحصیلی یا MBA و... باشد. اگر به این کار علاقه مند هستید ، تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که مجوز ، پروانه های لازم و مجوز رسمی را از دولت کشورتان تأمین کنید....و بعد از آن می توانید مدرسه آنلاین اعطاکننده ی درجه تحصیلی / دیپلم خودتان را بصورت موفقیت آمیز راه اندازی کنید.

 

21- کسب و کار رزرو پرواز آنلاین

واقعیت این است که شما لازم نیست گواهی مورد نیاز یاتا را قبل از اینکه بتوانید کسب درآمد آنلاین را با رزرو پروازها برای مسافران هوایی بصورت آنلاین شروع کنید ، دریافت کنید. تمام چیزی که لازم دارید ، دانش کامپیوتری ، یک لپ تاپ ، یک دستگاه اینترنت و البته قرارداد مشارکت با یک شرکت فروش بلیط گواهی شده و ثبت شده می باشد.

با این نوع قرارداد ، لازم خواهد بود که شما برای مشتریان پروازها را رزرو کنید....و کمیسیونتان را کسب خواهید کرد. این نوع کسب و کار ، به هیچ وجه شما را از حفظ و ادامه دادن کسب و کار یا شغل عادی تان ، باز نخواهد داشت. این فقط راهی برای کسب درآمد بیشتر می باشد.

 

22- مدیر و کارشناس رسانه اجتماعی شوید

اگر زمان کافی دارید و با پلتفرم های مختلف رسانه اجتماعی میانه ی خوبی دارید ، آنگاه شما می توانید یک کسب و کار آنلاین در زمینه ی مدیریت و رسیدگی به رسانه اجتماعی برای چندین مدیر تجاری و سیاستمدار ، مقامات دولتی ، کشیشان ، افراد مشهور و اشخاص عمومی را شروع کنید. البته شما باید قبل از اینکه بتوانید برای مدیریت و رسیدگی به صفحه های رسانه اجتماعی افراد استخدام شوید ، سطوحی از حرفه ای گری و تخصص را از خود نشان بدهید ، ولی این واقعیت وجود دارد که شما می توانید از این نوع کسب و کار آنلاین ، درآمد خوب و زیادی کسب کنید. اما به من اعتماد کنید ، این کار بخش عمده ای از وقت شما را خواهد گرفت.

 

23- یک فروشگاه جواهرات آنلاین راه اندازی کنید

اگر شما یک فروشگاه جواهرفروشی فیزیکی را اداره می کنید ، می توانید از اهرم اینترنت برای گسترش بازار هدفتان و البته کسب درآمد بیشتر استفاده کنید. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که خدمات یک طراح وب را برای کمک به شما جهت طراحی یک فروشگاه آنلاین بکار بگیرید و سپس یک نرم افزار پرداخت آنلاین خوب تأمین کنید و همچنین خدمات ارسال مناسبی ترتیب بدهید و پیش از آنکه متوجه شوید ، شروع به جذب مشتریان از راه های دور خواهید کرد ؛ مخصوصاً اگر قیمت هایتان به شدت رقابتی هستند.

ادامه دارد ...

منبع : http://www.profitableventure.com/internet-business-ideas