1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00


50 تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017

آیا می خواهید برای شروع یک کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد چه چیزی لازم است را یاد بگیرید ؟ اگر بله ، اینجا 50تا از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین برای شروع بدون هیچ پولی در سال 2017 آمده اند.

 

از زمان ظهور اینترنت ، در حال حاضر کسب درآمد خوب در خانه ، برای کارآفرینانی که کوشا ، متعهد و پرکار هستند ، بسیار آسانتر می باشد. اگر شما در این قرن 21 متولد شده اید ، آنگاه شما در میان مجموعه ی خوش شانس بشریت که چندین گزینه ی میلیونرشدن بدون اینکه زندگی خود را کار کنند را دارند ، هستید.


چرا شروع یک کسب و کار اینترنتی ؟

بایستی توجه داشته باشید که پتانسیل اینترنت کاملاً استفاده نشده است و انبوهی از موقعیت های کسب و کار که در اینترنت راکد و قفل مانده اند وجود دارند. تمام کاری که شما لازم است بعنوان یک کارآفرین مشتاق انجام دهید ، تحقیق و پژوهش در اینترنت بوده و با موقعیت های کاری که در آن وجود داشته و منتظر بهره برداری هستند ، شگفت زده خواهید شد.

همچنین شما می توانید به اطرفتان نگاه کنید و خواهید فهمید که موقعیت های کسب و کاری وجود دارد که در اینترنت نیستند و می توانید آنها را به اینترنت بیاورید و از آنها کسب درآمد خوبی داشته باشید. یک چیز خوب درباره اینترنت این است که با اینترنت ، می توانید درست از اتاق خوابتان به دنیا متصل شوید ، چون با اینترنت ، دنیا حقیقتاً یک دهکده ی جهانی است.

برای مثال : اگر شما یک فروشگاه لباس خرده فروشی آنلاین با امکان ارسال به قسمت های مختلف دنیا راه اندازی کنید ، می توانید کسب و کار را بصورت موفقیت آمیز از پیتزبورگ ایالات متحده آمریکا اجرا کنید و از لاگوس ، نیجریه یا از فیلیپین هندوستان ، مشتری داشته باشید. اینترنت برای افراد ، دسترسی به مشتریان از همه جای دنیا از یک گوشه ی شهرشان و البته با یک هزینه بسیار مقرون به صرفه را ممکن کرده است.

اگر شما به دنبال شروع یک کسب و کار آنلاین ، کسب و کاری با سرمایه راه اندازی اولیه پایین ، می باشید ، آنگاه امکان انتخاب از ایده های کسب و کار مبتنی بر اینترنت ذیل را دارید :

  • مشاوره رسانه اجتماعی
  • مدیریت و بازاریابی رسانه اجتماعی
  • تولید lead
  • آژانس بازاریابی دیجیتال
  • سرویس انجام توسط آمازون


ایده ها :

1- وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی یکی از ابزارهایی است که افراد زیادی در تمام دنیا در حال کسب درآمد از آن در اینترنت هستند. وبلاگ نویسی کلاً در مورد ساخت محتوای کاربردی و شاید آموزشی برای مخاطبان هدف در اینترنت می باشد. اگر شما فکر می کنید که آگاهی و اطلاعات خوبی درباره یک موضوع خاص دارید ، می توانید با به اشتراک گذاری آگاهی و اطلاعاتتان با یک دامنه وسیع از مخاطبین از طریق وبلاگتان ، کسب درآمد کنید.

این نحوه کارآمد کسب درآمد از وبلاگ است : اگر شما محتواهای خوبی در وبلاگتان دارید ، انبوهی از افراد (ترافیک انسانی) وبلاگ شما را بازدید خواهند کرد. هرچقدر ترافیک بازدید وبلاگتان بیشتر باشد ، کسب درآمد بیشتری خواهید کرد. اگر وبلاگتان ترافیک عظیمی را جذب کند ، می توانید از سازمان های بزرگ و برتر ، تبلیغات جذب کنید. همچنین می توانید از وبلاگتان از طریق ادسنس (AdSense) ، با ارائه ی خدمات اشتراکی به اعضا و نیز فروش محصولاتتان از طریق وبلاگتان ، درآمد کسب کنید.

 

2- بوتیک آنلاین

اگر شما در زمینه ی مُد خوش سلیقه هستید و به شروع کسب و کاری در این خط علاقه دارید و آنقدر پول ندارید تا آجرهای معمولی و ملات لازم را برای بوتیک تهیه یا اجاره کنید ، آنگاه راه اندازی یک بوتیک آنلاین بهترین گزینه برای شماست. در واقع ، بوتیک آنلاین اهرمی بیش از بوتیک آجری دارد. اگر شما یک بوتیک آنلاین راه اندازی کنید ، مشتری تان محدود به افراد موجود در شهری که بوتیکتان در آن واقع شده است ، نخواهد شد ، بلکه افراد تمام دنیا را در بر می گیرد.

تمام کاری که لازم است برای به حد اعلا رساندن بوتیک آنلاینتان انجام دهید این است که برای خدمات حمل و نقل قابل اعتماد و ارزان تر قرارداد ببندید. اگر این کار انجام شود ، افراد سراسر جهان می توانند به راحتی مشتری بوتیک شما شوند.

 

3- نویسنده محتوا بصورت آزادکاری (فری لنس – Freelance)

اگر شما یک نویسنده ی خلاق و ماهر هستید و زمان کافی در اختیار دارید ، آنگاه می توانید از اینترنت ، درآمد خوبی کسب کنید. انبوهی از وبسایتهایی که می توانید دریافت شغلهای نویسندگی با پرداختی و درآمد بالا از آنها را تضمین کنید وجود دارند. برخی از سایت هایی که می توانید در آنها برای مشاغل نویسندگی آزادکاری پیشنهاد قیمت بدهید اینها هستند : freelancer.com ، upwork.com ، guru.com و elance.com و مانند اینها. از این سایت ها می توانید مشاغل نویسندگی که می توانند با آسودگی صورتحساب های شما را پرداخت کنند در حالی که شما در آنها هستید ، را بگیرید – بین مشاغل یا هنوز در حال تعلیم.

 

4- دستیار مجازی

جدای از مشاغل نویسندگی آزادکاری ، می توانید خدماتتان را در اینترنت تحت عنوان یک دستیار مجازی ارائه دهید. سازمان ها یا افراد مرتبط با کسب و کار (تجاری) زیادی وجود دارند که سرشان شلوغ است و تمایل دارند دستیاران مجازی را برای کمک در جهت رسیدگی به برخی از مسئولیت های شغلی شان بکار گرفته و به آنها حقوق پرداخت کنند. اگر می دانید که مجموعه مهارت های قابل عرضه در بازار دارید ، آنگاه می توانید بعنوان یک دستیار مجازی ، درآمد خوبی کسب کنید.

بعنوان یک دستیار مجازی می توانید نقش های شغلی مختلفی را برای مشتریان متفاوتی بعهده بگیرید ؛ می توانید نقش هایی نظیر پاسخ دادن به ایمیل ها ، بازاریابی آنلاین ، لیست بندی محصولات ، پیش تحقیق وبلاگ نویسی و نویسندگی گزارشات و مواردی از این قبیل.

 

5- کتاب های الکترونیکی بفروشید

راه آسان دیگری که اگر با نویسندگی خلاقانه میانه ی خوبی داشته باشید ، می توانید با آن از اینترنت کسب درآمد کنید ، فروش کتب الکترونیکی می باشد. موضوعات بی شماری وجود دارد که شما می توانید درباره آن بنویسید و البته بازار آماده ای برای آنها وجود خواهد داشت.

یکی از آسانترین راه ها برای کسب درآمد از فروش کتب الکترونیکی ، شروع نوشتن کتاب های خودکمک یا کتابهایی در قالب "چگونه می توان..." می باشد. برای مثال ، اگر در زمینه ی گرافیک خوب عمل می کنید ، می توانید کتابی درباره "نحوه ی ساختن لوگویتان" بنویسید ، انبوهی از افرادی که برای پرداخت پول بابت این گونه کتابی تمایل خواهند داشت ، وجود دارند.

کتب الکترونیکی ارزان بوده و درست کردنشان آسان است و شما می توانید تا زمانی که اطلاعات موجود در کتاب الکترونیکی که نوشته اید هنوز معتبر و کاربردی است ، به کسب درآمد ادامه دهید. کتاب های الکترونیکی، کتابهایی در نسخه های نرم افزاری بوده و می توانند از هرجای دنیا بصورت آنلاین دانلود شوند.

ادامه دارد..

منبع : http://www.profitableventure.com/internet-business-ideas


عضویت در کانال تلگرام ای سلکت

https://t.me/eselect