1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

18 ایده کسب و کار اینترنتی برای کسب درامد آنلاین
18 ایده کسب و کار اینترنتی برای کسب درآمد آنلاین- قسمت اول

شروع یک کسب و کار به هیچ وجه یک کار آسان نیست. اگر می خواهید نحوه ی کسب درآمد آنلاین را یاد بگیرید ، لازم است ایده های کسب و کار خوبی داشته باشید ، ولی شما یک برنامه بازاریابی عالی نیز نیاز دارید.

خبر خوب اینکه با یک دامنه و میزبانی ، در کنار یک سری مهارت های ساده ، ایده های شما می توانند به واقعیت تبدیل شوند. هرکدام از ایده های کسب و کار اینترنتی ذیل رقابتی هستند ؛ بنابراین مطمئن شوید که مجهز وارد آنها می شوید !

 

1-یک فروشنده رابطه ای (بازاریاب) شوید

فراگیری نحوه کسب درآمد آنلاین بعنوان یک بازاریاب آسان نیست. ولی در سراسر جهان افراد بسیاری وجود دارند که با انجام این کار دارند در طول یکسال بالای 1میلیون دلار کسب می کنند. اکثراً موفق نخواهند بود ، مگر اینکه آموزش رسمی دیده باشند. فروشگاه های رابطه ای ، فروشگاه های اینترنتی هستند که افراد در سایتی اقلام را خریداری می کنند ، ولی از طریق یک شخص ثالث.

آمازون (Amazon) یکی از معروف ترین برنامه های بازاریابی (فروش واسطه ای) در دنیاست ، ولی واقعاً نباید کمیسیون ها که بسیار کم هستند را در نظر بگیرد ! این فقط آمازون نیست که شما می توانید با آن همکاری در فروش کنید ؛ 1000 برنامه همکاری در فروش وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد. اگرچه آمازون می تواند سودمند باشد ،    گزینه های خیلی بهتری وجود دارند که به فروشندگان رابطه ای (بازاریابان) این امکان را می دهد تا در برخی موارد تا 75% کمیسیون کسب کنند ! در زمانی که خودتان می خواهید کار کنید.

 • چندین سایت بسازید
 • در زمانی که خودتان می خواهید کار کنید.
 • بر محصولات مناسبی تمرکز کنید که به آنها علاقه دارید

مثال

Affilorama یک منبع عالی برای هرکسی که به دنبال شروع مسیرش در فروش رابطه ای (بازاریابی) است ، می باشد. بهترین دوست بازاریاب ایمیلی ، لیست ایمیل آنهاست ؛ شما باید یک لیست ایمیل داشته باشید ! من از Aweber برای جمع آوری مشترکین ، استفاده می کنم.

 

2- یک فروشگاه تجارت الکترونیک راه اندازی کنید

در خط مقدم انقلاب اینترنت ، فروشگاه های تجارت الکترونیک بوده اند. امروزه شما می توانید با مبلغ فقط £500 ، یک طراحی فروشگاه تجارت الکترونیک کاملاً کاربردی و با کاربری آسان بگیرید ؛ سپس شما فقط یک دامنه و میزبانی نیاز دارید. البته مقدار سودی که شما می کنید بستگی به شیوه ها و اثربخشی بازاریابی شما که ممکن است شامل موارد ذیل باشد دارد :

 • رسانه چاپی
 • پرداخت به ازای کلیک
 • سئو (بهینه سازی موتور جستجو)
 • شبکه سازی
 • حمایت از رویدادها
 • این لیست ادامه دارد...!

برای یافتن تأمین کنندگان و یادگیری نحوه فروش بصورت آنلاین ، SaleHoo یک منبع عالی است !

مثال – Zappos

شما ممکن نیست حتی چیزی درباره Zappos شنیده باشید...یک فروشگاه کفش آنلاین. این نشان می دهد اینترنت واقعاً چقدر بزرگ است و کسب و کار آنلاین شما چقدر بزرگ می تواند باشد. ممکن است حتی نزدیک مالکیت Zappos توسط آمازون با مبلغ گزارش شده ی 900میلیون دلار باشیم.

 

3- از وبلاگ نویسی پول در بیاورید

راه اندازی یک وبلاگ آنقدری که فکر می کنید سخت نیست. تمام چیزی که نیاز دارید میزبانی و یک دامنه است. برای کسب درآمد آنلاین از یک وبلاگ ، لازم است مقادیر زیادی ترافیک از یک مکان مناسب خاص بدست بیاورید. اینجا ببینید چگونه من این کار را انجام می دهم. شما می توانید با استفاده از موارد ذیل پول در بیاورید :

 • ادسنس (AdSense)
 • فروش تبلیغات بنری
 • همکاری در فروش با سایت هایی نظیر آمازون و ای بِی eBay (شماره 2 را ببینید)
 • خدمات ویژه یا ناحیه های کاربری (مانند عضویت برنزی ، نقره ای ، طلایی و...) ارائه دهید

مثال – TechCrunch

تک کرانچ (TechCrunch) یک "وبسایت به وبلاگ" معروف است و مبلغ گزارش شده ی 200.000دلار را در هر ماه کسب می کند. در اصل توسط میشِل ارینگتون (Michael Arrington) راه اندازی شده و در نهایت توسط AOL با مبلغ گزارش شده ی 25میلیون دلار خریداری شد. با وبلاگ نویسی می شود پول در آورد و این یکی از ارزان ترین کسب و کارهای خانگی و آسانی است که می توان با آن شروع کرد.

 

4- در ای بِی (eBay) بفروشید

فروش موفقیت آمیز در ای بِی (eBay) آسان نیست. شما لازم است قادر باشید تا جایی را که حاشیه های سود بالا هستند و رقابت پایین است را هدف گذاری کنید. اگر شما محصول درست را انتخاب کنید (بخصوص محصولات بدون مارک) موقعیتی دارید تا اقلامی را وارد کرده و حاشیه های سود کلانی کسب کنید. SaleHoo برای یافتن تأمین کنندگان ، عالی است.

مثال – کالاهای لیندا (Linda’s Stuff)

در ای بِی ، تعدادی فروشنده ی بسیار بزرگ وجود دارد. کالاهای لیندا (Linda’s Stuff) را بعنوان یک نمونه در نظر بگیرید ؛ با حدود 150.000 قلم کالا بصورت آنلاین و نزدیک 350.000 فروش تأیید شده.

5- آموزش و مربی گری

شاید شما یک مجموعه مهارت خاص دارید که می توانید آن را آموزش بدهید. صدها مهارت وجود دارد که می تواند از طریق اینترنت آموزش داده شود ؛ مخصوصاً بخاطر این قضیه که سرویس هایی مانند اسکایپ (Skype) رایگان هستند.

شما ممکن است مجبور باشید الآن یک خدمت رایگان عرضه کنید و به منظور کسب مقادیر زیادی پول ، یک مدل فریمیوم (اکانت های رایگان با امکانات محدود ارائه دهید ، سپس برای ارتقاء دادن هزینه دریافت کنید) برای آینده بسازید. این یکی از ایده های کسب و کار خوب برای آن دسته افرادی که علم و آگاهی گسترده ای دارند ، می باشد. شما می توانید :

 • یک زبان تدریس کنید
 • آموزش بازاریابی و فروش ارائه دهید
 • به بهبود مهارت های نوشتاری کمک کنید
 • و موارد دیگر

مثال - Code Academy

اگرچه Code Academy فقط در مراحل اولیه است ، در مسیر این است که یکی از آن مراکز آموزشی آنلاینی که واقعاً پرجمعیت است ، باشد. بیش از یک سرمایه گذار این پتانسیل را با Code Academy دیده است که در حال سرمایه گذاری بیش از 12.5میلیون دلار در عرض 12ماه اول می باشد ؛ شامل سرمایه گذاری های ریچارد برَنسون (Richard Branson) و یوری میلنِر (Yuri Milner).

 

6- فرستنده ی قطره ای شوید

حمل و نقل قطره ای نسبتاً شبیه به راه اندازی یک فروشگاه همکاری در فروش می باشد. شما بعنوان واسطه بدون لمس کردن محصول عمل می نمایید. تفاوت بین یک فرستنده ی قطره ای و همکار در فروش (بازاریاب) این است که فروش با وبسایت های حمل و نقل قطره ای کاملاً مدیریت شده نیست. شما ممکن است مجبور باشید سیستم هایی برای انجام خرید با شرکت حمل و نقل قطره ای شما بصورت اتوماتیک (خودکار) ، راه اندازی کنید ؛ به منظور ارسال آن بصورت مستقیم به مصرف کننده نهایی.

مثال – iPhoneStore

چندسال قبل ، در Flippa یک فروش تأیید شده برای iPhoneStore.com وجود داشت. نزدیک 30.000دلار بازده ماهانه و 90.000دلار فروش داشت.

 

7- وبلاگ نویسی پولی

با بالای 350میلیون وبسایت در سطح اینترنت ، تقاضای حجیمی برای محتوا وجود دارد. اگر شما تجربه یا مهارت هایی مرتبط با نویسندگی دارید ، ارائه ی خدمت پست کردن (مطلب گذاری) وبلاگ می تواند برای شما باشد. پروژه های با قیمت پایین تر ممکن است از حدود £1 به ازای هر 100واژه شروع شوند و پروژه هایی که بر کیفیت تمرکز دارند ، در دامنه 10-2.5 £ به ازای هر 100 واژه قرار می گیرند. سایتهایی مانند People Per Hour و Elance برای انتخاب پروژه های کوچک پولی نویسندگی عالی هستند ؛ در واقع بدون داشتن وبسایتی.

مثال - Vibe Tech Media

بیوگرافی من را در آخر مقاله متوجه خواهید شد ، همچنین جزئیات موجود در صفحه نخست (صفحه اصلی). من یک درآمد تمام وقت از وبلاگ نویسی برای آژانس های بازاریابی دیجیتال کسب می کنم. من از صفحه فرود ساده ام تشکر می کنم.

 

8- دستیار مجازی شوید

دستیار مجازی یک شغل عالی است که می شود داشت...اگر انعطاف پذیری می خواهید. شما قادر خواهید بود چندین ارباب رجوع را بصورت یکجا حفظ کنید ؛ بدان معنی که شما می توانید اوقات خالی هفته ی خود را به آسانی پر کنید یا اگر نیاز دارید ، اضافه کاری کنید. یک دستیار مجازی بسته به مشخصات نقش شغلی خود  عموماً 20-15 £ دریافت خواهد کرد. از دستیاربودن وظایفی نظیر تماس با وبلاگ نویس ، فهرست کردن محصولات ، تحقیق و پاسخ دادن به ایمیل ها را انتظار داشته باشید.

مثال - HM Virtual Assistant

داستان یک مادر که موفق به متناسب کردن کارش با مادر بودن شد.

 

9- طراحی وب عرضه کنید

تقریباً الآن هر شرکتی به دنبال ساخت یک وبسایت می باشد. در واقع ، حتی آن شرکت هایی که وبسایتی دارند به دنبال حصول اطمینان از اینکه مال آنها بزرگتر و بهتر از رقبا به نظر می رسد هستند. شما می توانید نحوه ی کسب درآمد از خانه – عملاً بدون سرمایه گذاری – را یاد بگیرید و این یقیناً یکی از بهترین ایده های کسب و کار برای کسی که مقادیر زیادی از قابلیت انعطاف می خواهد ، می باشد.

شما می توانید مفاهیم پایه ای کدینگ (کدنویسی) را در  CodeAcademy فرا بگیرید و دوره های آموزشی طراحی وب آنلاین مخصوص را طی کنید تا مجموعه مهارت خود را بسازید. در سایت های آزادکاری (فریلنس – freelance) نظیر People Per Hour ثبت نام کنید و شروع به ساختن نمونه کارهایتان کنید ! این نمونه کارها ممکن است حتی شما را به یک شغل با درآمد بالا هدایت نماید !

مثال - City College Brighton

بسیاری از دانش آموزان City College Brighton طراحان وب آزادکار موفقی شده اند....و شما هم می توانید همین کار را انجام دهید !

 

10- در دامنه ها معامله انجام دهید

درباره معامله کنندگان عتیقه و حتی معامله گران خودرو شنیده اید ؛ ولی درباره معامله گری در دامنه ها چطور ؟ دامنه ها املاک اینترنتی هستند و مانند املاک ، می توانند بعنوان یک سرمایه گذاری در نظر گرفته شوند. فقط هر دامنه ای را نخرید ؛ ریسک (خطرپذیری) خود را با یک سبد (سرمایه گذاری گروهی) پخش کنید و مطمئن شوید که برای بالاترین قیمت ممکن نگه داشته اید.

یادگرفتن نحوه ی ارتباط برقرار کردن با مصرف کننده ی نهایی ، بجای دیگر معامله کنندگان دامنه ، شما را قادر خواهد ساخت تا بالاترین قیمت ممکن را برای دامنه هایتان دریافت کنید.

مثال - Domaining.com

اگر شما با برخی از قیمت هایی که دامنه ها با آنها فروخته شده اند آشنا نیستید ، آنگاه لیست همیشگی اینجا ارزش نگاه کردن را دارد. hotels.com را بررسی کنید...که با قیمت 9.500.000دلار بفروش رفت ! یکی از بالاترین فروش های دامنه ی گذشته در سال 2012 silver.com بود که با قیمت 875.000دلار فروخته شد.

ادامه دارد ...

منبع : http://www.vibetechmedia.com/18-internet-business-ideas-to-make-money-online/888