1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
15 ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید-پایانی

15 ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید - پایانی
7-دستیار / مدیر کار
آیا شما مهارت های سازمانی بی عیب و نقصی دارید ؟ مهارت های نظارتی چطور ؟ آیا شما می توانید این کارها را سریع و مؤثر انجام دهید ؟

شاید وقت این است که با تبدیل شدن به یک مدیر کار یا دستیار شخصی آنلاین ، آن مهارت ها را برای استفاده مناسب بکار ببرید. شرکت هایی مانند TaskRabbit یا Zirtual به شما این امکان را می دهد که برای کارهایی که می خواهید انجام دهید ثبت نام کنید – شامل تحقیق اطلاعات ، دستیار مجازی یا اجرای مأموریت ها – و مشتری سازی را شروع کنید.

 

8-آزادکار (فیری لنسر) حرفه ای

ممکن است به آزادکار (فری لنسری) بعنوان یک کسب و کار فکر نکنید ، ولی با افزایش شرکت هایی که برای پرکردن شکاف های مهارتی خود به آزادکارهای با قرارداد پاره وقت روی می آورند ، تصورکردن چرخاندن زندگی با ارائه ی انواع مختلف خدمات فری لنس به کسب و کارها ، دشوار نیست. بسته به مجموعه مهارت هایتان ، شما می توانید برای چندین شرکت در زمینه های متفاوتی کار کنید...که این به شما انعطاف پذیری و تغییر جالبی در شیوه را عرضه می کند. بنا به وبسایت فهرست کننده مشاغل آزاد Freelancer.com ، خدمات تکنولوژیکی ، ساخت محتوا و طراحی وب زمینه های متداول و محبوب برای کار قراردادی هستند.

 

9-فروش رابطه ای (بازاریابی)

اگر شما شخصی هستید که قراردادن نظرات مشتری در سایتهایی مانند آمازون (Amazon) را دوست دارید ، دیگر آن را بصورت رایگان انجام ندهید. تبلیغات کلامی هنوز یک تولیدکننده عظیم lead برای بسیاری از شرکت هاست و کسب و کارهای زیادی مایلند بخشی از سود خود را با افراد تشویق کننده و متقاعد کننده ای که محصولات آنها را به عموم ترویج و تبلیغ می کنند ، تقسیم کنند. اگر شما یک وبسایت شخصی با دنبال کنندگان زیاد دارید ، انجام این امر ممکن است آسان تر باشد (نمایندگان روابط عمومی همیشه در جستجوی طرفداران برند که بتوانند نمونه های رایگان بهشان ارسال کنند هستند). Smart Passive Income جزئیات 3نوع فروش رابطه ای (بازاریابی) را مطرح کرده و این که کدام یک سودآورترین می باشد را توضیح می دهد.

 

10-پشتیبانی فنی از راه دور

بسیاری از کسب و کارهای کوچک در بودجه شان جایی برای یک کارمند IT (فناوری اطلاعات) تمام وقت ندارند ؛ بنابراین وقتی سیستم هایشان درست کار نمی کند ، معمولاً با یک دوست یا عضو خانواده رایانه بلد (وارد به رایانه) تماس می گیرند. اگر شما تجربه کار در زمینه رایانه ها و شبکه ها را دارید ، می توانید نیازشان به تماس را به نفع خود برطرف کنید و کمک فنی فوری از راه دور ارائه کنید.

 

11-فروشگاه مجازی کالا

صیادان خرید ارزان (تخفیف) و علاقه مندان به فروشگاه های اقتصادی ، می توانند با فروش مجدد البسه قدیمی خود که پیدا می کنند ، سود خوبی کسب کنند. خودتان را با راه اندازی یک وبسایت مستقل بعنوان نمایشگاه مجازی تان برند کنید ، ولی از یک سرویس مدیریت شده مانند وارسی گوگل (Google Checkout) برای رسیدگی به معاملات استفاده کنید. تصاویر با کیفیت بالا و کپی جذاب برای محصولاتتان باعث خواهد شد شما در دریای کاربران اینترنت که در حال تلاش برای فروش اقلام استفاده شده ی خود هستند ، برجسته شوید.

 

12-فروشنده ی هنر دستی

سایت هایی مانند Etsy و ArtFire پلتفرمهایی هستند که این کار را برای هنرمندانی که می توانند یک عرضه پایدار از اقلام دست ساز باکیفیت - مانند پتوهای بافتنی یا ظروف شیشه ای نقاشی شده منحصر بفرد - داشته باشند، شدیداً آسان می نماید. اگر مواد اولیه خود را بصورت فله ای و حجمی از یک تأمین کننده صنایع دستی خریداری کنید ، هزینه های شروع کار به شدت پایین هستند و اگر شما بتوانید سفارشات را به سرعت به عهده بگیرید ، تقریباً بدون گذشت زمان ، شما در حال سودآوری خواهید بود. حتی این امکان وجود دارد تا فروشگاه خود را به یک دائمی تمام وقت تبدیل کنید.

 

13-توسعه اپلیکیشن

اپلیکیشن های موبایل از همیشه محبوب تر و متداول تر هستند و افراد مایلند برای راه هایی جهت مدیریت زندگی خود از طریق گوشی های هوشمندشان ، پول خوبی پرداخت کنند. اگر شما یک ایده فوق العاده دارید و کدینگ (کدنویسی) می دانید ، می توانید با این کار همراه شده و اپلیکیشنتان را خودتان بسازید. اگر شما فقط ایده ای دارید و ورودی ها و خروجی های چگونگی تبدیل آن به یک واقعیت را نمی دانید ، تعداد زیادی توسعه دهنده نرم افزار که به دنبال همکاری با افراد در زمینه ساخت اپلیکیشن هستند ، وجود دارد.

 

14-وبلاگ نویس

اگر شما ایده ها و حرف هایی دارید که دارند در شما منفجر می شوند ، به احتمال زیاد حداقل درباره راه اندازی یک وبلاگ فکر کرده اید. با آزادی در ساخت چیزی که متعلق به خودتان است و طراحی پلتفرمتان به شکلی که تمایل دارید ، می توانید تجربه بلاگ نویسی خود را کاملاً شخصی سازی کرده و به میلیون ها نفر در سطح جهان دست یابید. هرچه مخاطب بیشتری داشته باشید ، شانس بیشتری در ایجاد یک کسب و کار موفق دارید.

 

15-کنسولگری عروسی (انجام امور عروسی به نمایندگی)

صنعت عروسی پررونق است و با آن همه استرس و فشاری که روی هر زوجی در طول نامزدی شان توده می شود ، برای کسانی که می خواهند عروس بشوند تقریباً لذت بردن از برنامه ریزی عروسی شان غیر ممکن است. در هر حال ، اگر شما استعدادی برای سازماندهی و علاقه زیادی به عروسی ها دارید ، می توانید حرفه خودتان را بعنوان یک کنسولگری عروسی (انجام دهنده امور عروسی به نمایندگی) - که در آن با جزئیات اصلی عروسی سروکار دارید و در نتیجه عروس مجبور نیست با آنها درگیر شود - شروع کنید.


منبع : http://www.businessnewsdaily.com/4572-online-business-ideas.html

 
کانال تلگرام ای سلکت

https://t.me/eselect