1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.33

15 ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید-1
15 ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید - قسمت اول

وقتی شما رویای راه اندازی کسب و کار خود را می پرورید ، ممکن است 4 دیوار سفید و انبوهی از جعبه که باید باز شوند را در یک فضای تجاری تجسم کنید. گرچه ، لازم نیست اینطور باشد. با تکنولوژی امروز ، شما می توانید یک کسب و کار آنلاین را شروع و اجرا کنید ؛ اغلب بدون هزینه و نهایتاً خرج کم.

 با تمرکز روی نقاط قوت خود ، شما قادر خواهید بود تا یک لیست مشتری درست کرده و کسب و کار آنلاین خودتان را آغاز نمایید. اینها 15 ایده فوق العاده می باشند که می توانید با آنها استارت بزنید.

 

1- مشاور سئو (SEO)

آیا شما ورودی ها و خروجی های موتورهای جستجو را می دانید و در پلتفرم هایی مانند گوگل آنالیتیک ، مهارت هایی دارید ؟ مالکان بسیاری از شرکت های کوچکتر متوجه این نیستند که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چقدر می تواند روی کسب و کارشان تأثیر داشته باشد. به آن مالکان کسب و کار درباره قدرت سئو به منظور کمک به وبسایتشان جهت اینکه با سئو سازگارتر باشد ، آموزش دهید. از مهارت های خود برای اینکه به مالکان کسب و کار نشان دهید چگونه اطلاعات تجزیه و تحلیلی خودشان را مطالعه کرده و در مسیر صحیح از آن استفاده کنند و همچنین چگونه از کلیدواژه ها و محتوای ساختاری به نحو مناسب استفاده کنند تا ترافیک بیشتری دریافت کنند ، استفاده کنید.

 

2- رهبری کسب و کار

اگر شما مقدار زیادی تجربه و آگاهی تجاری داشته باشید ، چرا کسب و کاری که کمک کند کارآفرینان برای یافتن موفقیت مشتاق شوند را راه نیندازید ؟ شما می توانید از مهارت های خود برای کمک به مالکان جدید کسب و کار برای حرکت به سوی یک شروع خوب و کمک به کارآفرینان مجرب برای ادامه دادن با آرمان ، استفاده کنید. برای نشان دادن آگاهی و مهارت های خود و جذب مشتریان ، می توانید مقاله هایی درباره کسب و کار ، در پلتفرم هایی مانند لینکدین (LinkedIn) نیز بنویسید.

 

3- خرده فروش تخصصی

برای هرچیزی مخاطبی وجود دارد ، چه می خواهد ساخت مبلمان خانه عروسکی باشد...چه درست کردن غذای ارگانیک (طبیعی) سگ. با یک فروشگاه تجارت الکترونیک اختصاصی ، می توانید به آن مشتریانی که در جستجوی محصولات خاص شما هستند دست یابید. تمام چیزی که شما نیاز دارید ، یک سرویس میزبانی وب با ویژگی سبد خرید یکپارچه یا با نرم افزار تجارت الکترونیک می باشد و کسب و کارتان بلافاصله عملیاتی خواهد بود. شما می توانید حتی با فروشندگان برای فرستادن محصولات به مشتریان از طرف شما ، کار کنید ؛ این بدین معنی است که شما نیازی به داشتن دارایی های زیادی ندارید.

 

4- مشاور رسانه اجتماعی

شرکت های بزرگتر برای انجام امور حساب های توییتر و فیس بوک خود ، می توانند یک آژانس یا کارمند تمام وقت استخدام کنند ، ولی کسب و کارهای کوچک اغلب مجبورند خودشان به بازاریابی رسانه اجتماعی خود رسیدگی کنند. مالکان کسب و کار با مسئولیت های فراوان اغلب بسیار مشغول هستند ؛ غرق در اندیشه یا تحت آموزش درباره اهمیت رسانه اجتماعی جهت صرف زمان برای توسعه و پیاده سازی یک استراتژی رسانه اجتماعی عالی. بعنوان یک مشاور ، شما می توانید به آنها جهت تعیین بهترین تاکتیک ها ، ارسال برنامه های زمانی و محتوا برای مخاطب هدفشان کمک کنید. همانطور که شمار دنبال کننده آنها رشد می کند ، کسب و کار شما هم رشد خواهد کرد.

 

5- طراحی وب

وبسایتی که ضعیف طراحی شده ، اغلب باعث از بین رفتن اعتبار می شود. اگر شما زبان برنامه نویسی تحت وب بلد هستید و نگاه خوبی برای طراحی دارید ، می توانید سرویسی برای ساخت وبسایت های جذاب و با کاربری آسان ، برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی کنید. مهارت های خود را جهت استفاده مناسب برای مالکان کسب و کار که می خواهند حضور آنلاینشان را یک سطح بالاتر ببرند ، ارائه دهید. یک نمونه کار جامع بسازید و سپس وبسایت خودتان را بسازید تا آن را نشان داده و یک جریان پایدار از مشتریان را جذب کنید.

 

6- نوشتن رزومه / مقدمه نامه

این واقعیتی است که هضمش دشوار است ، ولی یک رزومه و مقدمه نامه ی برجسته ، زمانی که شما در حال درخواست شغلی هستید ، می تواند همه چیز را متفاوت کند. در حالی که فهرست کردن دستاوردهای شغلی ممکن است مثل یک کار آسان به نظر برسد ، هنر خوب "بالیدن فروتنانه" از برخی از ما دور است. با کمک به دیگران جهت استخدام شدن با مساعدت رزومه های درخشان ، کار پیدا کنید. روی زمینه وسیع برندینگ (برندسازی) رسانه اجتماعی – که اهمیتش پیوسته در حال افزایش می باشد – سرمایه گذاری کنید و همچنین ، توصیه به درست کردن پروفایل لینکد این (LinkedIn) نمایید.

ادامه دارد...

منبع : http://www.businessnewsdaily.com/4572-online-business-ideas.html

کانال ای سلکت در تلگرام | هر روز بروزیم

https://t.me/eselect