1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

سوالات متداول کاربران تلگرام-2
سوالات متداول کاربران تلگرام-2

در ادامه قسمت اول از سری سوالات متداول کاربران تلگرام در این قسمت به سوالات درباره روش کسب درآمد تلگرام، روش حذف محتواهای غیرقانونی و مباحث جذاب دیگر می پردازیم.

سؤال : آیا شما تبلیغات خواهید داشت ؟ یا اطلاعات من را خواهید فروخت ؟

خیر.

سؤال : چگونه قصد دارید از این کسب درآمد کنید ؟

ما به پیام رسانی امن و سریع که 100% رایگان است اعتقاد داریم.

پاوِل دورُوف (Pavel Durov) ، کسی که چشم اندازمان را به اشتراک می گذارد ، تلگرام را با یک کمک مالی زیاد تأمین کرده است ، بنابراین ما به اندازه کافی برای حال حاضرمان پول داریم. اگر تلگرام از لحاظ مالی به آخرش رسید ، ما آپشن های پولی غیر ضروری را برای پشتیبانی زیرساخت و تأمین مالی حقوق توسعه دهنده ، معرفی خواهیم کرد. ولی سودآوری هرگز یک هدف پایانی برای تلگرام نخواهد بود.

سؤال : عقاید شما درباره حریم خصوصی اینترنت چیست ؟

شرکت های اینترنتی بزرگ مانند فیس بوک یا گوگل ، اجرای حریم خصوصی را در سال های اخیر بطور مؤثر تصرف کرده اند. بازاریابان آنها ، برای متقاعدکردن عموم از این بابت مهم ترین چیزها درباره حریم خصوصی ، ابزارهای سطحی هستند که امکان پنهان کردن پست ها و مطالب عمومی شما یا عکس های پروفایلتان از افرادی که اطراف شما هستند را می دهد ، اداره می شوند. اضافه کردن این ابزارهای سطحی شرکت ها را قادر می کند تا عموم را آرام کرده و هیچ چیز را در نحوه واگذاری اطلاعات خصوصی توسط خود به بازاریابان و اشخاص ثالث دیگر ، تغییر ندهند.

در تلگرام ، ما فکر می کنیم که بجای این ، 2 جزء مهم حریم خصوصی اینترنت (مهم ترین ها) باید اینها باشد :

  1. حفظ گفتگوهای خصوصی شما از جاسوسی توسط اشخاص ثالث ؛ نظیر مقامات ، کارفرمایان و...
  2. حفظ اطلاعات شخصی شما از اشخاص ثالث ؛ نظیر بازاریابان ، آگهی دهندگان و...

این چیزی است که هرکسی باید به آن اهمیت دهد و اینها برخی از اولویت های برتر ما هستند. هدف تلگرام ، ساخت یک پیام رسان واقعاً رایگان ، بدون آگهی های معمول ، می باشد. این بدان معنی است که بجای انحراف توجه عموم با محیط های کم تأثیر ، ما می توانیم توانایی تمرکز روی مسائل حریم خصوصی واقعی که در دنیای مدرن وجود دارد را داشته باشیم.

 

سؤال : محتوای غیر قانونی در تلگرام وجود دارد. چگونه آن را حذف کنم ؟

تمامی گفتگوها (چت ها) و گفتگوهای گروهی تلگرام ، در میان شرکت کنندگان آنها خصوصی است. ما هیچ درخواستی مرتبط با آنها را انجام نمی دهیم.

ولی مجموعه های استیکر ، کانال ها و ربات های تلگرام بصورت عمومی در دسترس هستند. اگر شما مجموعه های استیکر یا ربات هایی را در تلگرام یافتید که فکر می کنید غیر قانونی هستند ، لطفاً به ما از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پیام دهید.

 

سؤال : یک ربات یا کانال به حقوق کپی رایت من دارد تجاوز می کند. چه کار کنم ؟

تمامی گفتگوها (چت ها) و گفتگوهای گروهی تلگرام ، در میان شرکت کنندگان آنها خصوصی است. ما هیچ درخواستی مرتبط با آنها را انجام نمی دهیم. ولی مجموعه های استیکر ، کانال ها و ربات های تلگرام بصورت عمومی در دسترس هستند.

اگر شما ربات ، کانال یا مجموعه استیکری می بینید که به حقوق کپی رایت شما دارد تجاوز می کند ، یک شکایت به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این گونه درخواست ها باید فقط توسط مالک حقوق کپی رایت یا نماینده ای (وکیلی) مجاز به عمل از طرف مالک ، ارسال شوند.

 

سؤال : صبر کنید ! آیا شما درخواست های حذف از طرف اشخاص ثالث را به انجام می رسانید ؟

مأموریت ما ، ارائه یک ابزار امن ارتباط که در هرجایی از کره زمین کار می کند ، می باشد. برای انجام این در جاهایی که این بیشتر از جاهای دیگر مورد نیاز است (و برای ادامه توزیع کردن تلگرام از طریق اَپ استور و گوگل پلِی) ، ما مجبوریم درخواست های برحق را برای حذف محتوای عمومی غیر قانونی (مجموعه های استیکر ، ربات ها و کانال ها) در داخل اپلیکیشن را پردازش کنیم. برای مثال ، ما می توانیم مجموعه های استیکری که از حقوق دارایی فکری تخلف می کند یا ربات های پورنو را حذف کنیم.

مجموعه های استیکر آپلودشده توسط کاربر ، کانال ها و ربات های توسعه دهندگان ثالث ، بخشی از هسته UI تلگرام نیستند. هرگاه ما شکایتی از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید راجع به مطابقت محتوای عمومی با قانون دریافت کنیم ، بررسی های قانونی لازم را اجرا می کنیم و وقتی مصلحت بود ، حذفش می کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این در مورد محدودیت های محلی درباره آزادی بیان ، کاربرد ندارد. برای مثال ، اگر انتقاد از دولت در برخی کشورها غیر قانونی است ، تلگرام بخشی از این گونه سانسور با انگیزه های سیاسی نخواهد بود. این برخلاف اصول تأسیس کنندگان ما می باشد. در حالی که ما کانال ها و ربات های تروریست ها (مانند مرتبطان با داعش) را مسدود می کنیم ، ما هیچ کسی که عقاید و نظرات دیگر و جایگزینی را بصورت مسالمت آمیز بیان می کند را مسدود نمی کنیم.

 

سؤال : ربات یا مجموعه استیکر من ناعادلانه ممنوع شده است ، چه کار کنم ؟

اگر شما فکر می کنید ما ربات ، کانال یا مجموعه استیکر شما را بدون هیچ دلیل مسلمی ممنوع کردیم ، برای ما از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پیامی بفرستید.

ادامه دارد...

منبع : https://telegram.org/faq