1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
10 اپ که زندگی شما را آسان تر می کند-پایانی

6-Camera +

دوست دارید بهترین عکس ها را در اینستاگرامتان قرار دهید ، ولی در زمینه مهارت های عکاسی/نورپردازی/عکس گرفتن در حالت کاملاً مسطح بصورت کامل وارد نیستید ؟ این اپلیکیشن می تواند به شما کمک کند تا راهتان را برای تبدیل به یک عکاس با جرأت بسازید.

دارای چندین ویژگی سودمند شامل ویرایش تصویر و فیلترهای "معجزه ای" که بصورت جادویی کیفیت عکس های شما را با یک لمس (تَپ – tap) دگرگون می کند و می توانید در اینستاگرام شاهد لایک ها و تمجیدهایی باشید که به سمت عکس هایتان روانه می شوند. از بابت رابط کاربری خاطرجمع باشید که استفاده و کارکردن با آن بسیار آسان است – در واقع، شما ممکن است به این اپلیکیشن معتاد شده و وسوسه شوید که از فیلترهای این برنامه در هر عکسی که می گیرید استفاده کنید.

 

7-RunKeeper

می خواهید اندامتان مناسب باشد ، ولی توانایی مالی در اختیارگرفتن یک مربی شخصی را ندارید ؟ این اپلیکیشن یک همراه و مربی برای دویدن است که همیشه می خواستید ولی درباره اش چیزی نمی دانستید. با این اپلیکیشن هوشمند ، شما می توانید بوسیله برنامه های دوندگی که به شما نشان می دهد که دقیقاً چکار کنید ، به اهداف تناسب اندام خود دست یابید. چه شما به دنبال کاهش وزن باشید ، چه بخواهید خود را به چالش بکشید ، چه بخواهید دویدن را یاد بگیرید و چه بخواهید برای یک مسابقه تمرین کنید ، این برنامه چیزی است که برای همه در تمامی سطوح طراحی شده است. دارای یک ابزار اجتماعی نیز هست – با دوستان خود همراه شده و پیشرفتتان را با همدیگر جشن بگیرید. دویدن هایتان را بوسیله مقایسه تمرینات ، باهمدیگر اندازه گیری کنید. یکم رقابت ضرری ندارد !

8-Spendbook

اکثر ما خرج کردن پول را بیشتر از مدیریت آن دوست داریم – ولی دومی امری بسیار ضروری است. این اپلیکیشن برای پیگیری کردن ساده مالیه ی شما طراحی شده است. با یک رابط کاربری شفاف و کاربرپسند ، شما می توانید به آسانی مخارج روزانه خود را ثبت کرده و آنها را در دسته های مختلف طبقه بندی و شخصی سازی کنید. برای بررسی عمیق تر مسائل مالی خود ، می توانید به نمودارهای بصری و تعاملی دسترسی داشته باشید و یا درآمد و هزینه های هرروز خود را در یک تقویم بصورت خلاصه داشته باشید.

 

9-Google Drive

گاهی اوقات ما برای یک ملاقات یا یک سفر کاری، به پوشه های شامل اسناد کاری نیاز داریم. با این اپلیکیشن ، تمامی فایلهای خود را در هر دستگاه دیجیتالی با دسترسی آسان داشته باشید – یک حافظه آنلاین رایگان برای تمام اسناد ، ویدیوها و عکس های شما. استفاده از آن بسیار آسان بوده و می توانید دیگران را نیز دعوت کنید که آن را ببینند ، ویرایش کنند و یا نظراتی را در رابطه با هرکدام از فایلها و یا پوشه های شما درج کنند.

 

10-MyFitnessPal

این اپلیکیشن که بعنوان بهترین شمارنده کالری بسیار شناخته شده است ، برنامه ای برای نظارت بر کاهش وزن یا اهداف تناسب اندامی است. علاوه بر همه اینها ، چه کسی وقت این را دارد که بصورت دستی کالری هایش را بشمارد ؟ به سادگی اپلیکیشن را دانلود کنید و تغذیه و ورزش خود را در هرزمان و هرمکانی وارد کنید. با بزرگترین بانک اطلاعاتی تغذیه ای (بالای 5.000.000 غذا ) تاکنون ، یادگیری بیشتر درباره چیزی که می خورید ، هیچ وقت آسانتر از این نبوده است. بهترین بخشش کجاست ؟ پایان هرروز ، اپلیکیشن به شما مجموع غذاهایی که خوردید را اطلاع داده و وزن شما را در چند هفته ی آتی در صورتی که عادات غذایی خود را حفظ کنید پیش بینی می کند.......انگیزش به بهترین شکل آن.

منبع : http://www.lifehack.org/391802/10-apps-that-will-make-your-life-much-easier?ref=sidebar