1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

10 اپلیکیشن که زندگی شما را بسیار آسان تر خواهند کرد-1
10 اپلیکیشن که زندگی شما را بسیار آسان تر خواهند کرد-1

در دنیای ارتباطات دیجیتالی امروز که سریع هم پیش رفته ، زمان ارزشمندترین واحد موجود شده است. در نتیجه ، تقریباً همه به دنبال راه های جدیدی برای حداکثرسازی بهره وری هستند ؛ بطوری که می توانند هوشمندانه تر کار (و زندگی) کنند تا بیشترین بهره را از زمانشان ببرند.

 به لطف نوآوری دیجیتالی ، حالا هجومی از اپلیکیشن های گوشی های هوشمند که برای ساده کردن زندگی های ما (هم زندگی شخصی و هم حرفه ای) طراحی شده اند ، در بازار وجود دارد. اگر تکنولوژی وجود دارد تا زندگی های ما را آسان تر کند ، چرا آن را با حداکثر پتانسیلش استفاده نکنیم ؟

گلچینی از 10 اپلیکیشن برتری که باید امروز دانلود کنید (اگر تا الآن نکردید) – که توسط من انجام شده – را در ذیل خواهید دید :

1-Wanderlust

درگیر پیگیری کردن لیست های کارهایی که باید انجام دهید هستید ؟ با کارهای گوناگونی که در یادداشت های متفاوتی پراکنده شده اند و لیست های مختلفی که در موبایل و رایانه خود ذخیره کرده اید ، اینکه نتوانید پیگیری را انجام دهید تعجبی ندارد. این اپلیکیشن ، راه حلی برای هرج و مرج مذکور است. این اپلیکیشن سودمند به شما این امکان را می دهد تا تمام کارهایی که باید انجام دهید (شخصی و حرفه ای) را در یک مکان سازماندهی کنید و انجام شدن آنها را بسیار آسان می کند. همچنین شما می توانید تاریخ های مشخصی برای انجام کارها و یادآورنده هایی را تنظیم کنید ؛ بنابراین هرگز چیزی را از دست نخواهید داد. زندگی خود را با همگام سازی حساب Wanderlust خود با تمام دستگاه های دیجیتالی خود بیشتر ساده کنید ؛ آنگاه می توانید بصورت پیوسته به کارهایی که باید انجام دهید دسترسی داشته و آنها را پیگیری کنید.

2-Pocket

آیا از این بدتان نمی آید که در حال خواندن یک مقاله جالب در گوشی خود هستید ، ولی موقعیت خواندن آن را بخاطر اینکه به ایستگاهی رسیدید که باید از اتوبوس پیاده شوید ، از دست می دهید ؟ اگر برنامه Pocket را دارید ، دیگر مشکلی نیست. به سادگی هر مقاله یا ویدیوی جالبی را از وب برای سرگرمی بعداً خود ، ذخیره کنید. زمانی که آنها را در این برنامه ذخیره کردید ، لیست محتواها در هر دستگاهی (چه می خواهد گوشی موبایلتان باشد ، چه تبلت و چه رایانه) موجود و قابل دسترس است. بهترین بخش قضیه کجاست ؟ شما می توانید محتواها را در حالت آفلاین مشاهده و ذخیره کنید – یک نعمت خدادادی برای آن دسته سفرهای هواپیمایی که در پرواز تفریحی ندارند یا حتی برای رفت و آمد روزانه شما در زمانی که نمی خواهید خیلی از حجم اینترنت خود استفاده کنید.

 

3-Calm

اگر تا به حال به گوشتان نخورده است ، الآن تمام فکر و ذکر ملت مدیتیشن (مراقبه) است. با مزایایی مانند افزایش پاکی اندیشه و آرامش خاطر ، اینکه چرا کلاس های مدیتیشن تندتند در حال ثبت نام هستند ، تعجبی ندارد. این اپلیکیشن یک برنامه مدیتیشن برای تمرکز حواس است که استفاده از آن آسان بوده و برای آن دسته افرادی که کمی در بازی مدیتیشن نیاز به راهنمایی (بدون تعهد شرکت کامل در یک کلاس) دارند ، فوق العاده است. با صداهای زمینه مختلف که امکان انتخاب هرکدام هست – به دریاچه های کوه آرامش بخش ، ابرهای بی صدا و غروب های ساحلی فکر کنید – در عین حال که راحت در خانه نشستید، به زندگی هرروز شما کم کم آرامشی را القاء می کند.

4-Airtasker

بیایید با خودمان صادق باشیم...هیچ کسی واقعاً نمی خواهد کارهای خانه داری مانند نظافت ، جاروکردن و باغبانی را در آخر هفته انجام دهد. خبر خوب اینکه ، حالا دیگر مجبور نیستید. برون سپاری یک روند رو به رشد بوده و با بازارهای آنلاین و اپلیکیشن هایی مانند Airtasker ، حالا شما می توانید کارهایتان را با کلیک بر روی یک دکمه ، برون سپاری کنید. شب گرسنه هستید ولی گرفتن غذا اذیتتان می کند ؟ این کار را برون سپاری کرده و به کسی بسپرید که غذای مورد علاقه شما را برایتان بیاورد. بطور مشابه ، اگر مدیریت زندگی شروع به انباشته شدن کند ، بجای طاقت فرسا کردن آخر هفته با عهده گرفتن کارهایی که مربوط به مستخدم است ، می توانید به آسانی آنها را برای آن روز ، به دستیار شخصی محول کنید.

5-Google Translate

از آن موقعیت های افتضاحی که زمانی که در رستورانی در یک کشور دیگر هستید و با سفارش دادن هرچیزی مشکل دارید چون هیچ منویی به زبان انگلیسی در دسترس نیست ، اجتناب کنید. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که از دوربین خود برای ترجمه فوری متن به 26 زبان استفاده کنید. همچنین دارای ترجمه اتوماتیک دوطرفه ی صحبت به 40 زبان است. می خواهید بدانید علامت موجود در خیابان چه می گوید ؟ ساده است – یک عکس بگیرید و پاسختان را دریافت می کنید. با یک مترجم شخصی در سر انگشتانتان ، مسافرت از همیشه آسان تر بوده و هیچ وقت ساده تر از این نبوده است.

 
ادامه دارد...

منبع : http://www.lifehack.org/391802/10-apps-that-will-make-your-life-much-easier?ref=sidebar

 
کانال رسمی ای سلکت در تلگرام افتتاح شد؛ جهت پیوستن به ما بر روی لینک زیر کلیک کنید
https://t.me/eselect