1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
13 وبسایت برای کسب درآمد بیشتر در اوقات فراغت

13 وبسایت برای کسب درآمد بیشتر در اوقات فراغت

20 سال پیش ، اینترنت به سختی و با اشکال وجود داشت. 10 سال پیش ، ایده کسب درآمد به نظر اکثر افراد مسخره می آمد.
گرچه امروزه میلیون ها نفر بصورت تمام وقت در حال کسب درآمد بصورت آنلاین هستند و حتی افرادی وجود دارند که  بالای 7 روش در طول سال در حال کسب درآمد هستند. چه شما بخواهید بصورت تمام وقت کسب درآمد آنلاین کنید یا بخواهید در اوقات فراغت خود مقداری درآمد بیشتر کسب بکنید ، در فضای وب صدها وبسایت وجود دارد که این فرصت را در اختیار شما می گذارد. بهترین بخش آن این است که شما می توانید از استعدادهایی که در طراحی گرافیک ، نویسندگی ، نظافت ، رانندگی ، تدریس زبان و.... دارید ، بعنوان اهرمی برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنید.
من 13مورد را بعنوان بهترین وبسایتهایی که شما می توانید از آنها در جهت کسب درآمد بیشتر در اقتصاد جدید آنلاین کنونی استفاده کنید ، بصورت چکیده در ذیل مطرح کردم.
1-Fiverr

این وبسایت یک بازار آنلاین معروف برای ارائه خدمات حرفه ای – که تعرفه آنها از 5دلار شروع می شود – می باشد. شما می توانید خدماتی نظیر انیمیشن و ویدیو ، نویسندگی ، برنامه نویسی و خیلی موارد دیگر را بفروشید. این وبسایت بیشتر برای مباحث کوچک استفاده می شود ؛ بنابراین لازم نخواهد بود که قبل از دریافت وجه پروژه ها، روزهایی را برای کارکردن روی آنها صرف کنید.

2-Upwork

این وبسایت حاصل ادغام Elance و oDesk (دوتا از بزرگترین بازارهای آنلاین فریلنس (کارهای آزاد))  می باشد. مشابه Fiverr ، شما می توانید برای شروع کار در زمینه تقریباً هرچیزی که در موضوعات دستیار شخصی ، برنامه نویسی ، تولید سرب و خیلی موارد دیگر در این وبسایت وجود دارد ، ثبت نام کنید. این وبسایت اغلب برای پروژه های بلندمدت استفاده می شود و شما می توانید انتظار یک رابطه طولانی تر را با مشتریان در این پلتفرم داشته باشید.

3-PeoplePerHour

یک پلتفرم فوق العاده دیگر برای پیدا کردن کار عالی. این وبسایت به اندازه Upwork سطحش بالا نبوده و به بزرگی یک بازار نیز نیست ؛ ولی یک مورد اضافه بر آنهاست که برای استخدام در پروژه های کوتاه مدت تا بلندمدت فوق العاده است. از داشتن گزینه های بیشتر هیچ وقت ضرر نمی کنید !

4-Angel.co

این وبسایت بزرگترین بازار برای سرمایه گذاران به جهت سرمایه گذاری در استارت آپ های سراسر جهان است. اگرچه در زمینه ارتباط دادن بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران معروف است ، آن دسته افرادی که به دنبال موقعیت کاری هستند ، می تواند بصورت خلاقانه ای از این وبسایت بعنوان اهرمی برای برقراری ارتباط با استارت آپ ها استفاده کنند. شما می توانید همه چیز از کار تمام وقت و پاره وقت گرفته تا کار قراردادی و گاهی اوقات کار از راه دور را در اینجا بیابید.

5-Weworkremotely

این وبسایت یک مکان اعلانات شغلی است که توسط 37Signals (که در حال حاضر با عنوان Basecamp شناخته می شود) ساخته شده است. این یک مکانی است که شرکت ها فرصت های شغلی از راه دور را در آن قرار می دهند ؛ یعنی کارهایی که شما در هرجایی از جهان که باشید ، می توانید به آنها مشغول شوید. این وبسایت تمرکز اصلی اش روی کار تمام وقت است ، ولی شما اغلب می توانید کارهای پاره وقت هم بیابید.

6-Rype

این وبسایت برای یادگیری زبان ، یک راه جدید که بیشترین قابلیت شخصی سازی را نیز داراست ، ایجاد کرده که از طریق معلمی و هدایت انجام می شود. آنها درس های زبان شما را بر اساس نیازهای شما ، سلیقه و تنظیماتی که شما انجام می دهید و اهدافتان ، شخصی سازی می کند ؛ در عین حال می توانید پکیج های شخصی سازی شده را انتخاب کنید ؛ شامل : پکیج شروع کننده برای مبتدی ها ، پکیج مسافر برای مسافران و Rype Club برای افرادی که تمایل به یادگیری داشته و در حال پیشرفت هستند و یا سرشان شلوغ است. اگر تجربه تدریس زبانی را دارید و از ملاقات با افراد علاقه مند به زبان لذت می برید ، این وبسایت یک پلتفرم فوق العاده برای تدریس است.

7-Handy

این وبسایت مشابه نرم افزار Uber می باشد ؛ با این تفاوت که در زمینه خدمات حرفه ای مربوط به خانه فعالیت می کند. آنها خدمات نظافت ، تعمیرات خانگی ، ارسال و تحویل و خیلی موارد دیگر را ارائه می کنند. با توسعه بین المللی اخیر آنها ، در کانادا ، ایالات متحده آمریکا و انگلستان وجود داشته و برنامه ی آنها بر توسعه بیشتر در آینده ی نزدیک است.

8-Uber

این اپلیکیشن ، همانطور که اغلب شما ممکن است آن را بشناسید ، خدمت حمل و نقل را ارائه می کند. اگر شما اتومبیل دارید و می توانید از دستورالعمل های آموزشی Uber پیروی کنید ، می توانید شروع به کسب درآمد بعنوان یک راننده کنید.

9-Clarity

اگر شما در زمینه یک موضوع خاص کارشناس هستید ، می توانید به کارآفرینان مشاوره و توصیه ارائه کرده و به ازای هر دقیقه ، وجهی دریافت کنید.
این وبسایت موضوعاتی نظیر افزایش درآمد ، بازاریابی ، تولید ، طراحی و تقریباً هر جنبه ای که یک کارآفرین معمولی با آن درگیر است را در خود دارد.

10-Skillshare

این وبسایت یک پلتفرم یادگیری آنلاین است که شما می توانید هرچیزی را از هرکسی یاد بگیرید. دارای کلاسهایی است که به شما همه چیز از نحوه استفاده از فتوشاپ تا نحوه شروع برندینگ خود در عرصه فشن از صفر را آموزش می دهد. از آنجاییکه که این وبسایت پلتفرمی با عضویت ماهانه است ، پرداخت وجه به اساتید بر اساس میزان استفاده و سرگرمی افراد با کلاس آنها و همچنین تعداد دانش آموزانی که ثبت نام کرده اند خواهد بود.

11-TopTal

این وبسایت مخصوص توسعه دهندگان است ، ولی اگر دارای استعداد ویژه هستید ، این وبسایت می تواند یکی از بهترین سایتها برای تقدیر مالی بابت استعدادتان باشد. بعنوان یک بازار ویژه برای برای شرکت های برتر ، شما می توانید با برخی از شرکت های برتر در سراسر جهان کار کنید و همچنین می توانید در هرجایی از جهان کار کنید.

12-Freelance Writing Gigs


اگر شما نویسنده ماهری هستید و به دنبال پروژه های کوچک و نوشتن مباحث کوچک بیشتری هستید ، این وبسایت مکانی است برای شما. هرروز وبسایت با پروژه ها و مباحث کوچک که قابل انجام هستند ، بروزرسانی می شود. تمام کاری که باید انجام دهید این است که نویسندگی خود را اثبات کرده و توانایی خوب بودن در زمینه کاری خود را داشته باشید تا هر هفته 100 دلاری بیشتر درآمد کسب کنید.

13- 99Designs

این وبسایت یک بازار برای طراحان در زمینه طراحی لوگو ، طراحی تی شرت ، طراحی اپلیکیشن موبایل و... است. صدها طراح برای پروژه های آنلاین باهم رقابت می کنند و کسی که بهترین کار را می تواند به انجام برساند ، توسط خریدار انتخاب می شود. اگرچه این برای طرف خریدار یک مزیت بزرگ است که انتخاب های فراوان و اختیاری وجود دارد ، بخاطر سطح رقابتی بالایی که وجود دارد ، ممکن است برای شما بعنوان یک طراح ، همیشه مفید و مورد علاقه واقع نشده و به کارتان نیاید.

منبع : http://www.lifehack.org/315584/13-websites-make-extra-cash-your-spare-time?ref=sidebar