1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
17 وبسایت رایگان که زندگی شما را بهبود می بخشد

17 وبسایت رایگان که زندگی شما را بهبود می بخشد

در دهه گذشته ، وبسایت های فوق العاده و رایگانی ایجاد شده اند که می تواند بطور چشمگیری کیفیت زندگی ما را بهبود ببخشد.
گرچه همه این وبسایتها باهم برابر نیستند. همیشه بهترین بالاترین است ، و ما وقت شما را با وبسایتهایی که نتایج حداکثری را نخواهند داشت تلف نمی کنیم. ما در ادامه ، درباره 17 وبسایت برتر رایگان که کیفیت زندگی شما را افزایش خواهند داد و شامل نتایجی از جمله بهبود سلامت شما ، یادگیری یک زبان دوم (زبان خارجی) و... خواهند بود، توضیحاتی ارائه خواهیم داد تا در زمان شما نیز صرفه جویی شود.چیزی که بدست خواهید آورد : توانایی پیگیری آسان کالری هایتان.
این وبسایت یک دستیار شخصی رایگان می باشد که به شما در جهت اینکه هیکلتان بهترین شکل ممکن را پیدا کند ، کمک می نماید. کالری های شما را پیگیری می کند و درباره عملکرد سلامتی شما ، راهنمایی ها و تحلیل های عمیقی را ارئه می دهد.


چیزی که بدست خواهید آورد : ملاقات های (میتینگ های) ویدیویی باکیفیت و سریع
اسکایپ فوق العاده است ، ولی زمانی می تواند پیشرفته تر شود که شما با بیش تر یک نفر در حال گفتگو (چت کردن) باشید. این وبسایت به شما در جهت ساخت سریع اتاق های مجازی برای ملاقات های گروهی و موارد دیگر کمک می کند و سریع ، کارآمد و آسان است.

چیزی که بدست خواهید آورد : در عرض چند ثانیه ، به یک زبان خارجی جدید صحبت کنید
در مقایسه با یک مدرسه(آموزشگاه) زبان ، این وبسایت تدریس خصوصی زبان را با یک دهم هزینه و با اساتید حرفه ای تأییدشده که 24ساعته و 7روز هفته در دسترس هستند ، ارائه می کند. این وبسایت دارای یک دوره آزمایشی رایگان 14روزه است؛ بنابراین آن را برای استفاده خودتان یک بررسی بکنید.


چیزی که بدست خواهید آورد : ذهنی آرام از طریق مدیتیشن
این وبسایت در صورت نیاز و تقاضا ، آرامش خاطر می دهد. اپلیکیشن مدیتیشن در حال حاضر به منظور کمک به شما در جهت داشتن بهترین کیفیت ذهنی ، شامل تمرینات تنفس  و داستان هایی برای خواب می باشد.

5- Evernote

چیزی که بدست خواهید آورد : سازماندهی طرح ها و تفکرات

پیگیری همه چیزهایی که شما در حال انجام آنها هستید ، فضای فکری زیادی می گیرد. این وبسایت همه چیز را بصورت سازماندهی شده در یک جا نگهداری می کند. شما می توانید یادداشت برداری کنید ، مقاله های خود را ذخیره کنید ، و آنها را با هرکسی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

6- CreativeLIVE 

چیزی که بدست خواهید آورد : تحصیلات رایگان

این وبسایت کلاسهای تحصیلی رایگان از اساتید عالی در موضوعات عکاسی ، کسب و کار و پول ، طراحی و موارد دیگر ارائه می کند.

7- Investopedia

چیزی که بدست خواهید آورد : درک بهتر از مسائل مالی

این وبسایت یک انجمن پیشتاز و برجسته در عرصه مسائل مالی است که شما می توانید هرچیزی را که در باب این مسائل می خواهید بدانید ، یاد بگیرید. این وبسایت دارای ابزارهای رایگان (که به شما اجازه می دهد که با 100.000دلار پول مجازی سرمایه گذاری کنید)، دیکشنری (فرهنگ لغت) ، مقالات ، آموزش ها و خیلی موارد دیگر می باشد.

8- X.ai

چیزی که بدست خواهید آورد : دستیار شخصی برای برنامه ریزی
با این وبسایت ، شما یک دستیار شخصی رایگان با نام Amy دریافت می کنید ، که بر اساس تنظیماتی که انجام دادید ، به شما از طریق ایمیل برای برنامه ریزی کمک می کند. تمام کاری که شما باید انجام بدهید ، یک رونوشت از ایمیل به او بفرستید.....و تمام !

9- Coach.me

چیزی که بدست خواهید آورد : انجمنی پاسخگو برای تنظیم هدف
گاهی اوقات تمام چیزی که ما برای رسیدن به اهداف مهم خود نیاز داریم یک انجمن است که به ما جوابگو باشد؛ با این وبسایت ، شما این مورد و موارد دیگر را دریافت می کنید. اپلیکیشن رایگان این وبسایت ، یادآوری کننده هایی را برای کمک به شما در جهت بروزماندن با عادات خود و انجمن هایی که می توانید با آنها تعامل داشته باشید ارائه کرده و حتی به آن دسته افرادی که نیاز به راهنمایی دارند، راهنمایی ارائه می کند.

10- Spritz

چیزی که بدست خواهید آورد : سرعت خواندن خود را 2برابر کنید
این وبسایت به منظور کمک به ما در جهت خواندن سریع تر ساخته شد. این تکنولوژی هرچیزی که شما می خواهید بخوانید را جستجو کرده و بر اساس میزان سرعتی که شما می خواهید در خواندن آن بکار بگیرید ، آن را بصورت حرف به حرف به شما نمایش می دهد – مثلاً 500 کلمه در دقیقه ، 400 کلمه در دقیقه و...

11- Pexels

چیزی که بدست خواهید آورد : عکسهای آماده رایگان برای استفاده در هر راهی که می خواهید

عکس های آماده باکیفیت و رایگان در حال افزایش هستند. چیزی که این وبسایت ارائه می کند ، جمع آوری تمام بهترین وبسایت های این نوع عکس ها در یک مکان است.

12- StickK

چیزی که بدست خواهید آورد : پاسخگویی برای رسیدن به اهداف مهمتان

اگر شما شخصی نیستید که سابقه اش نشان دهنده رسیدن به اهدافش باشد ، این وبسایت می تواند کمک کننده باشد. چگونه ؟ شما مخاطراتی که در صورت نرسیدن به هدفتان متوجه شما خواهد شد را تنظیم می کنید ؛ طوری که انگار دیگر پولتان را نخواهید دید. حالا درباره شرایط مضیقه و فشار صحبت کنید.

13- Momentum

چیزی که بدست خواهید آورد : والپیپرهای زیبا که هرروز ببینید

این سایت یک افزونه رایگان و ساده مرورگر است که هرزمان که شما یک تب (زبانه) جدید را در مرورگر باز می کنید ، عکسهای زیبا را به نمایش در می آورد. چیزی که شما می بینید اغلب می تواند بر نحوه تفکر و احساس شما تأثیر بگذارد....پیاده سازی آن آسان بوده و زندگی شما را بهبود می بخشد.

14- Freedom 

چیزی که بدست خواهید آورد : جدایی از اینترنت

این وبسایت با جلوگیری از ورود شما به فضای وب برای مدتی ، فضای وب را از شما جدا کرده و حواس شما از اینترنت پرت می کند.

15- Bodybuilding.com 

چیزی که بدست خواهید آورد : توصیه هایی در جهت سلامتی و تندرستی

این وبسایت مکانی است برای یادگیری درباره تغذیه ، تمرین و ورزش ، و برنامه های تناسب اندام به منظور رسیدن هیکلتان به بهترین شکلی که در طول عمرتان تجربه کرده است.

16- ProductHunt

چیزی که بدست خواهید آورد : لیستی از بهترین و جدیدترین محصولات در سطح وب

اگر از این مطلب خوشتان آمد و علاقه مند به یافتن محصولات جدید نیز هستید ، این وبسایت را نیز دوست خواهید داشت. هرروز لیست جدیدی از محصولات ، کتاب ها ، پادکست ها ، بازی ها ، و موارد دیگر موجود در فضای وب ، ارائه می شود.

17- Memrise

چیزی که بدست خواهید آورد : ابزاری برای حفظ کردن چیزهای جدید

این وبسایت به شما در جهت حفظ کردن لغات جدید به آسان ترین راه ممکن کمک می کند و برای هرکسی که در حال یادگیری یک زبان خارجی ، مطالعه برای یک امتحان و.... می باشد ، بسیار عالی است.

منبع : http://www.lifehack.org/534859/17-free-websites-that-will-improve-the-quality-your-life-today

هر روز با یک مطلب جدید از معتبرترین سایت های دنیا با شما هستیم؛ با ما همراه باشید.