1 1 1 1 1

ضمن تشکر از بازدید شما از سامانه ای سلکت، جامع ترین بانک اطلاعاتی سایت های ایرانی، با رتبه بندی بیش از 70.000 سایت فعال ایرانی، بدینوسیله به استحضار میرساند ، ای سلکت آمادگی کامل را دارد تا،با ارائه پکیج های تبلیغات بنری به کلیه سایت های فعال از جمله فروشگاه های اینترنتی، آژانس های مسافرتی، خدمات هاست و دامنه،رزرواسیون آنلاین و ... به توسعه تجارت مشتریان خود کمک شایسته نماید.


ای سلکت به عنوان اولین سامانه معرفی و رتبه بندی سایت های ایرانی ، و جامع ترین بانک اطلاعاتی سایت های ایرانی ،به مدد افزایش ترافیك روزانه خود طی چند ماه گذشته، به عنوان یك رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.


جایگاه تبلیغات بنری

 ای سلکت در نظر دارد جهت کمک به تصمیم گیری هر چه بهتر مدیران سایت ها، بنر سایت مورد نظر را بصورت آزمایشی و رایگان ،  بمدت 3 روز در جایگاه مورد تقاضا نمایش دهد.

 محل بنر   سایز بنر     موقعیت بنر    مدت بنر   حداکثر تعداد بنر
تمامی صفحات دسته بندی تخصصی(مشاهده جایگاه بنر)  300x100 افقی یک ماه 3
صفحات برترین، جدیدترین،پربازدیدترین و پرطرفدارترین ها(مشاهده جایگاه بنر)
300x100 افقی یک ماه 3
صفحه جستجو و تمامی نتایج آن(مشاهده جایگاه بنر) 300x100 افقی یک ماه 3
10 سایت پربازدید در ای سلکت(مشاهده جایگاه بنر) 300x100 افقی یک ماه 3
ایمیل های اطلاع رسانی"درخواست ثبت" و " انتشار" در ای سلکت
 640x90 افقی یک ماه 1
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با 44051306 و یا همراه 09127144928 تماس حاصل نمایید. 
1 1 1 1 1
ایسلکت چیست؟
ایسلکت سامانه رتبه بندی، دسته بندی، نظرات و امتیازات برای سایت های ایرانی است.
ایسلکت با رتبه بندی بیش از 70.000 سایت فعال ایرانی جامع ترین بانک اطلاعاتی سایت های ایرانی می باشد.
 
اهمیت سرویس ایسلکت
الکسا نامی آشنا برای کاربران اینترنتی در سراسر دنیا است که برای اطلاع از میزان محبوبیت و میزان بازدیدکننده سایت­ها و وبلاگ­های مورد نظر خود، به آن رجوع می­ کنند و به راحتی به رتبه جهانی و کشوری آنها دست می­یابند. همچنین، رتبه و میزان محبوبیت سایت­ها می­تواند به لحاظ تجاری نیز هم برای صاحبان آن سایت و هم شرکت­ها یا افرادی که به دنبال تبلیغات محصولات یا فعالیت خود هستند، مفید باشد.
در ایران نیز تاکنون رتبه­ هایی که از سایت­های مختلف و میزان محبوبیت آنها اعلام شده و می­شود، همگی براساس آمارهای ارائه شده در الکسا بوده است.

اما گاهاً، پیش می ­آید که برخی سایت­ ها ارائه شده در الکسا با برخی معیارهای در نظر گرفته شده برای فعالیت آن سایت­ در یک کشور انطباق ندارد.

بنابراین، از آنجا فعالیت وبگاه­ها و وبسایت­ ها منطبق با قوانین و معیارهای داخلی هر کشوری علاوه بر رعایت معیارهای جهانی، یکی از ضروریات جلب اعتماد عمومی به فعالیت این قبیل فعالی ت­ها به خصوص کسب و کارهای اینترنتی است، در نظر گرفتن این معیارها در رتبه­ بندی سایت­ها حوزه­ های مختلف می­ تواند اعتماد بیشتری را برای استفاده از خدمات آنها در جامعه ایجاد نماید.
در واقع، ایجاد یک سامانه رتبه­ بندی داخلی علاوه بر رتبه ­بندی ­های خارجی که از وب­سایت­ها انجام م ی­گیرد، می­تواند به کمک کاربران در ایجاد اعتماد و انتخاب صحیح وب­سایت ­های مورد نظر خود بیاید. در واقع، از آنجا که معیارهایی مانند داشتن نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت، دارا بودن نماد ساماندهی وزارت ارشاد، حقوقی بودن و .. که از نظر دولت جمهوری اسلامی ایران اعتبار یک کسب و کار در فضای آنلاین است در سایت های­ های مرجع خارجی مورد نظر قرار نمی­ گیرد و از طرفی این معیارها برای کاربران ایرانی جهت انتخاب صحیح و مطمئن بسیار مهم هستند.

نتیجه سامانه ی ایسلکت چیست؟
1- ارائه اطلاعات جامع و کاربردی بصورت یکپارچه جهت افزایش اطلاعات کاربران و وبمسترهای ایرانی
2- رتبه بندی سایت ها بر اساس پارامترهای جهانی و ایرانی
3- ایجاد حس رقابت میان سایت ها و پیشرفت سطح سایت های ایرانی
4- مقایسه سایت های ایرانی - بزودی
5-دریافت اطلاعات تحلیلی - بزودی
6- ورودی موثر برای وب سایت ها
1 1 1 1 1

تلگرام : AbbasDaneshManesh (زمان پاسخگویی : 7 الی 23)

همراه :
09127144928 (زمان پاسخگویی : 9 الی 20)


پست الکترونیکی :
info[At]eSelect.ir


1 1 1 1 1
1 1 1 1 1
1 1 1 1 1
1 1 1 1 1
1 1 1 1 1
1 1 1 1 1
1 1 1 1 1