1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

15 سایتی که شاید اسم آنها را نشنیده اید-پایانی
در قسمت اول با 7 سایت انگلیسی زبان که سرویس های خاصی را ارائه می دهند که شاید شما تا امروز اسمشان را نشیده اید آشنا شدیم؛ در قسمت دوم و پایانی به 8 سایت دیگر می پردازیم.ما ای سلکت همراه باشید.

8-Online Collection of Handheld Electronic Games

اگر شما دلتون برای بازی های دوران جوونیتون تنگ شده،در اینجا از سرتاسر جهان، بازی های الکترونیکی دستی،دیجیتالی شده است. شما در اینجا می توانید آن ها را ببینید.

15 وب سایت مفید-8

9-Free Driver Database

 در این سایت شما می توانید تقریبا تمام درایورهای هر دستگاهی که نیاز به نصب آن دارد را پیدا کنید. علاوه بر آن این سایت می تواند چک کند که درایورهای دستگاه شما نیاز به بروز رسانی دارند یانه و اگر نیاز دارند آن را  نصب می کند.

15 وب سایت مفید-9

10-Evolution of the Web

این سایت تحول تکنولوژی ها و فن آوری ها در حوزه ی وب را با یک نمودار خوبی نشان می دهد. شما می توانید توسعه و گسترش صفحات و برنامه های وب را پیدا کنید. شما می توانید بررسی کنید فعالیت های کاربران آنلاین را در طول سال که در حال تغییر است.

15 وب سایت مفید-10

 

11- Dynamic Periodic Table

این سایت همه چیز را در مورد عناصر شیمیایی نشان میدهد.

15 وب سایت مفید-11

12-Bedtime Calculator

این سایت به شما میگوید که چه زمانی شما نیاز دارید که بخوابید، البته بسته به زمانی که شما میخواهید از خواب بیدار شوید. این سیستم بر پایه ی علم چرخه ی خواب است که به شما بهترین استراحت کردن ممکنه را میگوید.

15 وب سایت مفید-12

13-Self-destructing Notes

در این سایت میتوانید یادداشت هایی ایجاد کنید که بعد از خواندن بصورت خودکار از بین می روند.شما می توانید از قابلیت این سایت برای مکاتبات خیلی محرمانه استفاده نمایید.

15 وب سایت مفید-13 

 

14-Delete Your Account from Web Services

این سایت این امکان را به شما می دهد که اکانت های خود را تقریبا در هر سایتی حذف کنید.

15 وب سایت مفید-14

 

15-Send a Free Fax

عملکرد این سایت خیلی واضح است. ارسال فکس بصورت رایگان به همکارهایتان.

15 وب سایت مفید-15