1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

15 وب سایتی که درباره آن نشنیده اید-1

15 وب سایت مفیدی که شاید اسم آن را نشنیده اید-1
ما هرروزه بسیاری از سایت ها را مرور می کنیم که از نظر ما آن ها خیلی خسته کننده به نظر می رسند. اما نمی دانیم چه گنجینه های مخفی ای به اندازه چند کلیک با ما فاصله دارند.

 

 در قسمت اول ای سلکت به شما 7 سایتی که بهشون نیاز دارید را معرفی می کند.

1-Time travel:

در اینجا شما می توانید جزئیات اطلاعات را در مورد چگونگی نقشه ی جهان ،که از 3000 سال پیش از میلاد مسیح تغییر کرده است را پیدا کنید. تنها با یک کلیک، شما می توانید اطلاعاتی در مورد پادشاهان باستانی، امپراتوری ها، کشورها یا دوره های مختلف تاریخی بدست بیاورید.

15 وب سایت -1

2-Get notify:

این وب سایت کوچک ارائه کننده سرویسی جالب  به کاربران است. بدین صورت که ایمیل هایی که شما می فرستید را ردیابی کرده و  اطلاعاتی در مورد اینکه آیا دریافت کننده ی ایمیل، آن ها را باز کرده است یا نه، به شما می دهد. این سایت همچنین اطلاعاتی در مورد آدرس IP ایمیل دریافت کننده، محل و جزییات مرورگر را به شما می دهد.

15 سایت-2


3-Print want you like

این سایت قادر است صفحات وب را بدون تبلیغات یا اطلاعات بی فایده سایت چاپ کند.

15 وب سایت -3

4-Old version of software

آیا شما اعتقاد دارید که برخی از نسخه های قدیمی نرم افزارها خیلی بهتر بودند؟ و یا نسخه های بروز شده ی آن ها را دوست ندارید. با oldversion.com شما می توانید نسخه های قدیمی که دیگر در منابع اصلی وجود ندارند را دانلود کنید. ویندوز، مک، لینوکس

15 وب سایت -4

 

5-Go to a Random Useful Website

این سایت شما را به صفحات مختلفی که برایتان مفیداست، می برد.سایت هایی که حتی خود شما نمی دانستید که به آن ها نیاز داشتید.

15 وب سایت -5

 

6-Make Web Screenshots Online

این سرویس می تواند به شما اجازه دهد که بطور کامل از صفحات وب ،اسکرین شات نموده و آن را ذخیره کنید، نه فقط از قسمت هایی که قابل مشاهده بر روی صفحه ی نمایش خود هستند.

15 سایت-6

 

7-Watch the World Change

این پروژه ی منحصر بفرد در کمتر از یک دقیقه به شما نشان می دهد که سیاره ی ما در طول مدت زمان 30 سال گذشته چگونه تغییر کرده است.

15 سایت-7