1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
کتاب الکترونیکی بخش اول


اگر همراه ما بوده باشید ما در بخش اول نکاتی در "طراحی سایت کسب و کار" در بخش دوم نکاتی در"ایجاد یک موقعیت فروش بی همتا"را بیان کردیم، در ادامه پست های "صد و شصت و یک نکته کسب و کار" به بخش سوم رسیدیم.با ما همراه باشید.
بخش سه : استفاده از كتابهای الكترونیكی

درس شماره :  107

ابزار بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی یک روش افزایش ترافیک سایت است. به این طریق که خود کاربران با ارسال محصول یا خدمات شما به یکدیگر، یا قرار دادن آن در سایت خودشان، باعث افزایش ترافیک سایت شما می شوند. بنابراین انتشار و قرار دادن یک کتاب الکترونیکی در سایت، برای شما مانند یک ویروس عمل کرده و بدون اینکه شما زحمت زیادی بکشید خودش همه جا منتشر شده و برای سایت شما ترافیک زیادی به ارمغان می آورد!

درس شماره :  108

كتابهای الكترونیكی مرتبط

فهرستی از کتابهای الکترونیکی رایگان که به موضوع سایت شما مربوط است را در سایت خود قرار دهید. افرادی که برای مطالعه آنها به سایت شما می آیند ممکن است با مشاهده کالاهای شما مشتری شما گردند.

درس شماره :  109

تبلیغ در كتاب الكترونیكی

لینک و تبلیغ اختصاصی خود را حتماً در کتاب الکترونیکی خود قرار دهید و از بازدیدکنندگان بخواهید آن را برای دیگران ارسال کنند. مهمترین شرط استفاده از کتابهای الکترونیکی این است که حداقل یک لینک به سایت شما داشته باشد!

درس شماره :  110

سایتهای دیگران

کالاهای الکترونیکی رایگان خود را (از جمله eBook ) همراه با آدرس و تبلیغ سایت خود در سایتهای مختلف که چنین کالاهایی را ارائه میدهند قرار دهید. با این کار ترافیک زیادی را به سمت سایت خود سوق خواهید داد. اگر مقالاتی نوشته اید آن را به تمام سایتهایی که مقالات مشابهی را ارائه میدهند ارسال نمایید.

درس شماره :  111

معامله پایاپای

به دیگران اجازه دهید تبلیغات خود را در کتابهای الکترونیکی رایگان شما قرار دهند و در عوض از آن در سایتشان استفاده کرده و آن را به بازدیدکنندگان خود بدهند. با این کار هم ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت و هم ترافیک سایت ها دیگران.

درس شماره :  112

تهیه نسخه های غیر آنلاین از مطالب

نسخه هایی از اطلاعات موجود در سایت را برای چاپ کردن یا مطالعه بعدی برای بازدیدکنندگان تهیه کنید. ممکن است بعضی از مردم فرصت کافی برای مطالعه اطلاعات موجود در سایت شما بصورت آنلاین نداشته باشند. می توانید کتابهای الکترونیکی از سایتتان تهیه کرده و اجازه دهید بازدیدکنندگان آنرا دانلود کرده و بعداً مطالعه نمایند.

درس شماره :  113

پاداش خرید

از کتابهای الکترونیکی به عنوان پاداش خرید محصولات خود استفاده کنید. در این صورت باید عنوان کتاب شما آنقدر جذاب باشد تا بیننده را به خرید از شما وادار سازد. همچنین باید توضیحات متقاعد کننده ای در مورد کتاب الکترونیکی خود برای بینندگان بنویسید. میتوانید مزایای خواندن کتاب الکترونیکی خود را برشمارید یا اینکه خلاصه ای از محتوای آن را ذکر کنید. همچنین می توانید چندین کتاب الکترونیکی ارزشمند را به صورت یکجا در ازای خرید کالاهای سایت خود پیشنهاد دهید.

درس شماره :  114

شرط دانلود

برای اینکه از کتاب الکترونیکی رایگان خود حداکثر استفاده را ببرید میتوانید یک شرط برای دانلود آن بگذارید. به این صورت که به خوانندگان خود بگویید در صورتی که نشانی سایت شما را به آدرس سه نفر از دوستانشان ارسال کنند می توانند کتاب الکترونیکی را دانلود کنند.

درس شماره :  115

فهرست سایتها در ebook

برای جذاب تر شدن کتاب الکترونیکی خود می توانید سایتهای برتر را در آن فهرست کنید. حتی اگر نمی دانید کتاب الکترونیکی خود را در مورد چه زمینه ای بنویسید، می توانید به عنوان مثال 100 سایت برتر را در یک زمینه خاص معرفی کنید. همچنین می توانید با استفاده از اطلاعات وب دایرکتوریهای موجود در اینترنت، سایتهای بسیار زیادی را در زمینه های مختلف معرفی نمایید.

درس شماره :  116

كسب اطلاعات قبل از دانلود

یکی از ترفندهایی که می توانید برای استفاده بیشتر از کتاب الکترونیکی خود به کار ببرید این است که قبل از دانلود کتاب الکترونیکی، آدرس ایمیل یا یکسری اطلاعات مفید دیگر را از کاربر به وسیله یک فرم درخواست کنید. سپس مسیر دانلود کتاب الکترونیکی را برایش ایمیل کنید.

درس شماره :  117

یک كارشناس شوید

یکی از فواید نشر الکترونیکی این است که هنگامی که شما یک کتاب الکترونیکی منتشر می کنید، نزد دیگران به عنوان یک کارشناس در آن موضوع خاص، شناخته خواهید شد. بنابراین بدون صرف هزینه می توانید برای خود اعتبار قابل توجهی کسب کنید.