1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

نکات ایجاد یک موقعیت فروش بی همتا-4
درس شماره :  81

مطالب اصل

« مطالب اصل » ( Original ) را بصورت رایگان ارائه دهید. این امر بسیار مهم است که اطلاعاتی به بازدیدکنندگان سایتتان بدهید که در جای دیگری یافت نمی شود. اگر شما تنها منبع باشید مسلماً از سایت شما بازدید خواهند کرد.

 

درس شماره :  82

طرح مسابقه

برای جذب بازدید کننده بیشتر، مسابقه ای جالب طرح کنید. در طرح مسابقه، با دقت فکر کنید. ایده های جدیدتر طرفداران بیشتری به دنبال خواهد داشت. جایزه های واقعی برای برندگان واقعی در نظر بگیرید. بگذارید مردم به شما اعتماد کنند!

درس شماره :  83

داشتن وب دایركتوری

در صورت امکان یک فهرست مفید از سایتهایی که به کسب و کار شما مربوط می شوند و برای افراد مورد هدف شما جالب هستند را در سایت خود قرار دهید.

درس شماره :  84

خرید در اولین بازدید

فراموش نکنید که در همان بازدید اول مردم را به خرید کالاها یا خدمات خود وادار نمایید. بسیاری از بازدیدکنندگان ممکن است از خدمات یا کالاهای شما خوششان بیاید و به خرید آن راغب باشند اما معمولاً خرید را به تعویق می اندازند و به زمان دیگری موکول میکنند که سرانجام با گذشت زمان کمی فراموش می کنند.

درس شماره :  85

مقالات انحصاری

مقالات انحصاری بنویسید که دیگران نمی نویسند و به دیگران پیشنهاد دهید. مقالات را فقط به یک سایت خاص با ترافیک بالا ارسال کنید و برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید لینک سایت خود را در تمام مقالات خود بیاورید.

درس شماره :  86

فایلهای ویروسی

از سالم بودن فایل هایی را که از طریق اینترنت به دیگران ارائه میدهید مطمئن شوید. گاهی اوقات، ویروسی بودن فایل ها یا کارکرد غلط آنها، میتواند مشتریان زیادی را فراری دهد. فراموش نکنید بررسی صحت عملکرد تمام قسمت های سایت، شما را به موفقیت نزدیک تر میسازد.

درس شماره :  87

كمک به بازدیدكننده

یک تجربه لذت بخش به بازدید کنندگان سایت خود اعطا کنید. حرکت راحت بین صفحات، وجود اطلاعات مفید در سایت، که به سرعت بالای بارگذاری صفحات و نمایش سریع آنها و امکانات جانبی مفید از جمله امکان « جستجو » از عواملی هستند این امر کمک می کنند.

درس شماره :  88

تغییر كالاهای رایگان

به تغییر و افزودن کالاهای رایگان بصورت مداوم ادامه دهید. اگر مردم بعد از مدتی همان کالاهای رایگان قبلی را در سایت شما مشاهده کنند، رغبتی برای بازگشت دوباره و مراجعه به سایت شما نخواهند داشت چون خودشان هم آن کالای رایگان را دارند!

درس شماره :  89

داستانهای خبری

داستان های خبری که به سایت و زمینه کاری شما مربوط می شوند را در سایت خود ارائه دهید. مردم به اینگونه خبرها علاقه بیشتری دارند.

درس شماره :  90

اطلاعات محرمانه

کاری کنید تا مردم از سفارش دادن احساس ایمنی و راحتی نمایند. به آنها بگویید که پست الکترونیک و سایر اطلاعات شخصی آنها محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ کسی قرار نخواهید داد.

درس شماره :  91

بازگشت دوباره

به مردم یادآوری کنید که دوباره برای بازدید به سایت شما برگردند زیرا اغلب اوقات اولین بازدیدها از سایت منجر به خرید نمی شود. وقتی آنها دوباره به سایت شما برگردند، احتمال خرید کالاهای شما افزایش می یابد.

درس شماره :  92

بازدیدكننده را در سایت نگه دارید

تا جایی که ممکن است بازدید کننده را در سایت خود نگه دارید. دانلود کتابهای الکترونیکی رایگان، ارائه سرویس های آنلاین و فرمهای ثبت نام برای استفاده از موضوعات خاص از جمله مواردی هستند که بازدیدکننده را برای زمان بیشتری در سایت نگه میدارد.

درس شماره :  93

سایتهای غیر مرتبط با موضوع اصلی

ترافیک سایت خود را با ساختن وب سایت های کوچکی که موضوع آنها، مد روز در زمینه ای خاص یا مباحث مورد علاقه و جذاب مردم میباشد افزایش دهید. کافیست تبلیغات سایت اصلی خود را در آن بگنجانید.

درس شماره :  94

هدف مشخص

هدف سایت خود را به روشنی مشخص کنید. اگر مردم به سایتی وارد شوند که باید خودشان هدف آن را کشف کنند به زودی آن را ترک خواهند کرد.

درس شماره :  95

كاربری آسان

سایت خود را طوری طراحی کنید که بازدید کننده را سردرگم نکند. از اشکال گرافیکی زیاد، اسکریپتهای غیر ضروری و هر چیزی که در اینترنت می یابید در سایت خود استفاده نکنید.

درس شماره :  96

عنوان سایت

به یاد داشته باشید که همه چیزهای کوچک در سایت شما به حساب می آیند. عنوان سایت خود را در گوشه سمت راست بالای سایت قرار دهید و توضیح مختصری درباره آن بنویسید.

درس شماره :  97

سایت چند زبانه

بهتر است سایت خود را به صورت چند زبانه طراحی نمایید. این کار به صورت فوق العاده ای بازدیدهای خارج از کشور را افزایش می دهد. اگر می خواهید جهانی شوید از اینجا شروع کنید.

درس شماره :  98

این صفحه را نشانه گذاری كنید

استفاده از عبارت « این صفحه را نشانه گذاری کنید » (Bookmark this page ) می تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما گردد. میتوانید دلیل خوبی برای برای نشانه گذاری صفحه سایت شما برای آنها ایجاد کنید. مثلاً هر روز اطلاعات جدیدی به آن صفحه اضافه شود.

درس شماره :  99

تصاویر كالاها

کالای عرضه شده خود را با تصاویر واضح و گویا عرضه کنید. اگر کالای شما تصویر یا توضیحات مناسبی ندارد باید قبل از عرضه آن به هر نحو، تصاویر مناسبی از آن تهیه کنید زیرا اگر کالایی را بدون تصویر مشخص و توضیحات کافی ارائه کنید، در حقیقت وقت و هزینه خود را هدر داده اید!

درس شماره :  100

تمركز بر روی خواسته های بازدید كنندگان

بر روی خواسته های بینندگان سایت خود تمرکز کنید نه خواسته های خود. آنها میخواهند بدانند سایت شما چه چیزی برای « آنها » دارد نه اینکه شما چه چیزی از آن سایت به دست می آورید.

درس شماره :  101

به روزآوری مطالب و صفحات

محتوای سایت خود را به صورت منظم به روز کنید. به روز بودن یک سایت نشان دهنده اهمیت موضوع و جدیت کسب و کار دارد.

درس شماره :  103

راه اندازی حراجی

برای سرگرمی هم که شده ( برای بعضی از سایتها) یک گنج مخفی کوچک در سایت خود بسازید. بدین صورت که از بازدیدکنندگان سایت بخواهید جای یک گرافیک خاص در سایت شما را پیدا کنند. این کار آنها را به کنکاش در سایت شما وادار خواهد کرد.

درس شماره :  103

تناقض ممنوع!

از وجود تناقض در سایت خود بر حذر باشید. شما به چیزهایی که به موضوع سایت شما چندان مربوط نمی شوند نیاز ندارید.

درس شماره :  104

حراج هزارتومانی

یک حراج از کالاهای هزار تومانی یا یک دلاری در سایت خود برقرار نمایید. مشتریان برای خرید به سایت شما روی خواهند آورد در حالی که ممکن است کالاهای دیگری را با قیمت های بالاتر خریداری نمایند.

درس شماره :  105

كتاب میهمانان

یک « کتاب میهمانان » در سایت خود ایجاد کنید و از بازدیدکنندگان بخواهید نظرات خود را برای شما ارسال نمایند. با این کار می توانید بازخوردهای مختلف و انتقادات سازنده ای از بازدیدکنندگان سایتتان دریافت نمایید. همچنین این روش می تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما شود.

درس شماره :  106

روزی 200 تومان!

قیمت کالاهای خود را به قسمتهای کوچکی تقسیم نمایید و پرداخت آن را به صورت برنامه ای منظم (قسطی) پیشنهاد دهید. مثلاً بگویید "روزانه 200 تومان بپردازید!" با این کار قیمت کالای خود را در نظر مشتری ارزانتر جلوه می دهید.