غذانت | سفارش آنلاین غذا

(1)
بازدید 462
رتبه کل نا مشخص
غذانت/ سرویس سفارش آنلاین غذا


زمانی سفارش آنلاین، تنها محدود به وسایل الکترونیکی بود، اما این روزها در وب فارسی محدوده فعالیت گسترده شده و به سادگی می‌توان کتاب، پوشاک، وسایل هنری و کارهای دستی و حتی مبلمان خانه را هم به صورت آنلاین سفارش داد، حال امکان سفارش غذا به صورت آنلاین نیز میسر شده و ما می خواهیم شیوه سفارش غذای نوینی را ارائه دهیم.

رستوران رفتن، تنوع خوبی برای بسیاری از ماست، اما اگر هدف خوردن غذای خوب، بدون اتلاف وقت باشد، چه؟

تصور کنید که به دلیلی مثل سر حال نبودن یا داشتن مشغله‌ای مثل درس خواندن یا انجام پروژه‌ها در منزل نمی‌خواهید از خانه بیرون بروید، یا اینکه مهمان آمده و آمادگی پخت غذا را ندارید، هیچ شناخت قبلی هم از رستوران‌های اطراف محل زندگی ندارید و نمی‌دانید منوی آنها چیست؟ ارسال به منزل دارند یا نه؟ نظر دیگران چیست؟ و مهم ‌تر از همه، قیمت ‌ها چطور است؟

در این شرایط آیا راهی برای سفارش بی‌دردسر غذا وجود دارد؟

ما آمده ایم که با یاری شهروندان و رستوران ها، معضلات سفارش غذا را برطرف کنیم، تعداد زیادی از رستوران‌ها، فست‌فودها و آشپزخانه های تهران را پوشش داده ایم و به زودی محدوده فعالیت مان را به شهرستان‌های دیگر نیز گسترش خواهیم داد. 

ما در شبکه غذانت با استفاده از متخصصین با تجربه در حوزه بازرگانی،IT و تجارت الکترونیک توانسته ایم سایت اینترنتی قدرتمندی با استانداردهای روز برنامه نویسی، گرافیکی ایجاد کنیم و تلاش داریم در ایجاد فرهنگ سازی سفارش آنلاین نقش آفرینی کنیم.

ما آماده ی همکاری مشترک با شرکت‍ها، سازمان‍‌ها ، رستوران‌ها و افراد علاقه مند از سراسر ایران هستیم.

بر اساس پارامتر‌های زیر نظرات خود را اعلام نمایید

امتیاز من به پارامتر‌های فوق را ثبت کن