اکالاز | فروشگاه اینترنتی

(1)
بازدید 120
رتبه کل 233
متفاوت بیندیشید؛ متفاوت خرید کنید / تهران

ما چکار می کنیم ؟
فروشگاه اینترنتی اکالاز با توجه به توسعه روز افزون بستر اینترنت، قابلیت های دنیای دیجیتال، مشکلات و معضلات رفت و آمد درون شهری و دیگر دلایل موجود، راه اندازی شده تا با تهیه کالا های با اصالت و با گارانتی در جهت تامین نیاز مشتریان عزیز آماده ارائه خدمات می باشد.

فروشگاه اینترنتی آکالاز با ارائه خدمات پشتیبانی برای خریداران ، که البته بدیهی است این کار نیازمند تلاشی همه جانبه و جلب همکاری سایر موسسات و ارگانهای ذیربط می باشد. لذا با تقویت تیم کاری شرکت و جذب افراد مجرّب و متخصص در زمینه فناوری اطلاعات، امور مالی و اعتباری، متحصصان حوزه لوازم خانگی و کارشناسان تلفن همراه، لب تاب و ... برنامه ریزی لازم را در جهت پاسخ به این نیاز آغاز و دنبال نمودیم. فروشگاه اینترنتی آکالاز با یاری خداوند امروز تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز بررسی تخصصی و فروش لوازم خانگی در کلیه برندهای موجود در کشور شده است و با استفاده از دانش و علم بروز مسئولان فروشگاه اینترنتی آکالاز روز به روز نواقض کار بررسی و سریعا رفع میگردد تا خدماتی نوین و بروز به شما هموطنان عزیز ارائه نماییم.

خدمات ما به مشتریان مان آسودگی خاطر و خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی اکالاز بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و ... برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده تمامی محصولات دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.

بر اساس پارامتر‌های زیر نظرات خود را اعلام نمایید

امتیاز من به پارامتر‌های فوق را ثبت کن

منابع ترافیکی

Direct Mail Referrals Search Social
0.48% 0% 11.37% 87.94% 0.21%

ترافیک بر اساس کشور

Iran United States Netherlands Italy United Kingdom
83.63% 9.24% 6.37% 0.56% 0.20%

شبکه های اجتماعی

وب سایت های ترافیک ساز

ترافیک سازی برای سایت ها

محتویات سایت

akalaz.com
100.00%

کلمات کلیدی ارگانیک

درصد ایجاد ترافیک

کلمات کلیدی پولی

درصد ایجاد ترافیک

ناشران تبلیغات

سایت های پربازدید توسط کاربران این سایت

platform.anetwork.ir

سایت های مشابه