درگون جولری | فروشگاه زیور آلات

(0)
بازدید 119
رتبه کل 275


تهران پایتخت ایران و شهری با مساحت ۷۳۰ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۱۲,۱۸۳,۳۹۶ نفر است، این اعداد تراکم جمعیتی بالایی را نشان می دهد، شهری با انواع اقوام ساکن در آن، انواع تفکرات و نیاز های متفاوت..!

در ابتدا لازم به بیان است که علت تمایل ما به تولید محصولاتی متفاوت با دیگر تولیدکنندگان (برند ها) همین تفاوت های سلیقه ای بسیار در این شهر بزرگ بود، برای این کار کافی بود آیینه ی خودمان شویم تا در این پهنه ی بزرگ جمعیتی هم سلیقه های خود را بیابیم.

معرفی و ارائه محصولات جدید و متفاوت به شیوه های سنتی دیروز امریست نا ممکن، به همین دلیل برای بیان طرح ها و سبک های درگون فضای مجازی و متحد اینترنت را برگزیدیم.
پس از گذشت مدتی و استقبال شما دوستان تولیدات خود را گسترش دادیم و چشم خود را از تهران فراتر بردیم تا در سراسر ایران محصول خود را در اختیار علاقه مندان بگذاریم و از بزرگترین های فروش آنلاین زیورآلات در کشور شویم.

درگون جولری از فروردین ماه ۱۳۹۲ افتتاح شد. و در ابتدا فعالیت خود را برای ساخت زیورآلات زنانه شروع کرد و در زمستان ۱۳۹۲ طرح های مردانه خود را ارائه کرد که مورد پسند بسیاری از هواداران قرار گرفت که باعث ادامه ساخت مدل های بیشتر و متنوع تر برای آقایان شد که تا کنون نیز ادامه دارد…

کیفیت، احترام و زیبایی ارکان اصلی کار ما قرار گرفت، با ارتقای ایده هایمان توانستیم محصولاتی با کیفیت بالا راتولید کنیم، با سرمایه گذاری بر نقطه نظر و سبک فعالیت درگون توانستیم به آن نگار زیبایی اضافه کرده و با احترام به شما عرضه کنیم، امیدواریم که شما از دست سازه های ما در تهران کمال رضایت را داشته باشید.

بر اساس پارامتر‌های زیر نظرات خود را اعلام نمایید

امتیاز من به پارامتر‌های فوق را ثبت کن

منابع ترافیکی

Direct Mail Referrals Search Social
85.71% 0% 0% 14.29% 0%

ترافیک بر اساس کشور

Iran
100.00%

شبکه های اجتماعی

وب سایت های ترافیک ساز

ترافیک سازی برای سایت ها

محتویات سایت

d-hjt.com
100.00%

کلمات کلیدی ارگانیک

درصد ایجاد ترافیک

کلمات کلیدی پولی

درصد ایجاد ترافیک

ناشران تبلیغات

سایت های پربازدید توسط کاربران این سایت

aparat.com digikala.com

سایت های مشابه