راستین بازار | فروشگاه تخصصی

(20)
بازدید 384
رتبه کل 115
راستین بازار / تجهیرات کامپیوتر و شبکه

شرکت راستین ارقام طی 10 سال فعالیت خود و با توجه به اهداف این شرکت از طریق نمایندگان و عاملیت های متعهد کشوری به صورت با واسطه یاBack to back ( (B2Bبا مشتریان (End User) خود در تماس بوده است. شرکت در سال 1393 با توجه به ضرورت مشتری مداری و لزوم درک نیازها و خدمات مورد نیاز مشتریان، تصمیم گرفت علاوه بر حفظ شبکه فروش قدرتمند خود، یک شبکه مستقیم بی واسطه (B2C) نیز ایجاد نماید و در این راستا شرکت بر آن شد تا به عنوان حامی مالی و مشاور در فروشگاه اینترنتی راستین بازار سرمایه گذاری نماید. این فروشگاه اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیک خود را در سال 1393 دریافت نموده بود، با حمایت های صورت گرفته توسط شرکت راستین ارقام و هولدینگ نرم افزاری شرکت (با نام تجاری راستین افزار) رسما راه اندازی گشت.


این سایت دارای گرافیکی ساده و نسبتا به روز شده و موتور سرچ مناسب برای پیدا کردن کالای مورد نظر می باشد. درمهم ترین رنکینگ جهانی که در سایت الکسا ثبت می شود، راستین بازار از زمان راه اندازی تا به حال، رشد بسیار شگفت انگیزی داشته است.


خدمات سایت عمدتا در سه زمینه است:

1-     بررسی و مقایسه محصولات

2-      معرفی خدمات و مشاوره فنی

3-      فروش محصول و ارسال آن


این فروشگاه با داشتن نمایندگی معتبر از برندها و خدمات می تواند قیمت تمام شده کمتری را در سایت ارائه دهد. محصولاتی چون وایمکس مببین نت و زیر ساخت نرم افزاری آن، مودم های ADSL، مودم های همراه3G  و 4G، بیت دیفندر اس اُ اس BitDefender SOS، نرم افزار آنتی ویروس اریجینال بیت دیفندر و در راستین بازار ارائه شده است.سایت دارای چت آنلاین بوده که با ورود کاربر به سایت فعال می شود. همچنین فروشگاه اینترنتی راستین بازار، ضمانت پایین ترین قیمت را به مشتریان می دهد و در صورت ارائه دلایل قابل قبول توسط مشتری، مبلغ اختلاف قیمت نسبت به سایر منابع به مشتری مسترد می گردد. در راستین بازار فروش محصولات و خدمات طرح مبین نت به صورت فراگیر است و این فروشگاه اینترنتی نماینده رسمی مبین نت می باشد. مشتریان برای استفاده از خدمات راستین بازار می توانند در سایت ثبت نام کرده و از خدمات مشترکین و هواداران استفاده نمایند.


با توجه به  ارتباط اینترنتی و تبادل اطلاعات و وجود چاله های امنیتی در شبکه ها، رایانه ها و تلفن های همراه، نیاز به نرم افزار آنتی ویروس و محافظت از اطلاعات و فایل ها ضروری است. در این راستا فروشگاه اینترنتی راستین بازار خدمات امنیتی خود را به صورت یک بسته پیشنهادی که شامل آنتی ویروس بیت دیفندر با لایسنس اریجینال و پشتیبانی فنی آن و همچنین خدمات طلایی اس اُ اس بیت دیفندر که تمام سرویس های کامپیوتری را برای مشترکین بیت دیفندرِ پیشنهاد می دهد.


فعالیت جدید ما در سال 2015 با عنوان اس اُ اس بیت دیفندر  به سه شیوه در خدمت مشتریان گرامی می باشد:


1- مشاوره تلفنی: در حین نصب برنامه یا پس از آن ممکن است مشکلاتی برای مشتریان ایجاد شود که می توانند با شماره تلفن 28138 از سراسر کشور تماس گرفته و با ترافیک پایین، مشاوره دریافت نمایند.

2- برطرف کردن مشکلات از طریق برنامه تیم ویوور: با این برنامه اپراتور امداد بیت دیفندر، مشکلات نرم افزاری شما را رصد کرده و برطرف می نماید.

3- مراجعه حضوری: در صورت وجود مشکلات اینترنتی و درخواست مشتری برای مراجعه حضوری، کارشناس فنی سیار امداد بیت دیفندر در محل حاضر شده و اقدام به بررسی و  امدادرسانی به رایانه شما خواهند نمود.

 

 مشتریان عزیز علاوه بر سرویس های بیت دیفندر می توانند درخواست های تخصصی برای ارتقا، نصب انواع ویندوز، نصب انواع برنامه متداول و تخصصی کامپیوتر، عیب یابی کامپیوتر، تعمیر و حتی مشاوره برای خرید را هم از کارشناسان درخواست نمایند.در صورتی که مشتری، شرکتی بوده و تقاضای نیروی مقیم در شرکت را داشته باشد. شرکت موظف است پس از بررسی پیشنهاد و بستن قرارداد اولیه، کارشناس  اس اُ اس بیت دیفندر را برای محافظت از سیستم ها و شبکه ی داخلی آن اعزام نموده و پیگیر فعالیت های کارشناس و روند خدمات خود در شرکت مربوطه باشد. شرکت بیت دیفندر طی قرار دادی که در سال 1393 با راستین بازار بسته است، پشتیبان محصولات و خدمات ضمانت شده می باشد.

راستین بازار به عنوان فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی و کامپیوتری (به خصوص مودم و تجهیزات شبکه) و خدمات فنی با شرکت های مبین نت، بیت دیفندر، ال جی، آسیا تک، دبلیو نت و... همکاری می نماید.

بر اساس پارامتر‌های زیر نظرات خود را اعلام نمایید

امتیاز من به پارامتر‌های فوق را ثبت کن

منابع ترافیکی

Direct Mail Referrals Search Social
17.23% 0% 57.47% 21.74% 0.11%

ترافیک بر اساس کشور

Iran United States United Kingdom Germany France
84.93% 4.41% 3.38% 2.17% 1.27%

شبکه های اجتماعی

Youtube Stack Overflow Instagram Cloob
33.83% 31.80% 21.41% 12.96%

وب سایت های ترافیک ساز

lordpopup.com counter.popupplus.ir popkade.ir facenama.com gamemaniacs.ir
78.24% 5.03% 3.27% 2.96% 1.87%

ترافیک سازی برای سایت ها

digikala.com product.pars-e.com telegram.me frequencycheck.com aparat.com
53.00% 14.13% 11.08% 8.45% 4.39%

محتویات سایت

rastinbazar.com
100.00%

کلمات کلیدی ارگانیک

درصد ایجاد ترافیک rastinbazar e5786 قیمت mirascreen قیمت mirascreen قیمت irancell open air modem
99.28 12.95% 11.49% 2.91% 2.91% 2.91%

کلمات کلیدی پولی

درصد ایجاد ترافیک خرید مودم usb همراه خرید مودم همراه 4g خرید مودم همراه مودم سیم کارتی 3g مودم 4g خارجی
0.72%

ناشران تبلیغات

irmp3.ir footofan.com subtitles-download1.ir avasub.in saridownload.org

سایت های پربازدید توسط کاربران این سایت

lordpopup.com ad-track.anetwork.ir musicbambo.org forum.p30world.com forum.konkur.in

سایت های مشابه