پازلی | اپلیکیشن ساز

(12)
بازدید 342
رتبه کل 121
پازلی/ اپلیکیشن ساز آنلاین

پازلی چیه؟


با پازلی میتونید بدون هیچ دانشی از طراحی نرم افزار، یک اپلیکیشن موبایل برای خودتون بسازید. نرم افزاری که می تونه برای کسب وکارتون یا حتی خودتون باشه. تمام چیزی که نیاز دارید چند کلیک ساده است که هر کدوم شما را به داشتن یک نرم افزار اختصاصی روی موبایل یا تبلتتان نزدیک و نزدیکتر می‌کند. مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان، معرفی خودتان و استفاده از نقشه تنها بخشی از قابلیتهای اپلیکیشن نسبتا خفنی هستند که شما به دست میارید. ولی مهمتر و بهتر از همه اینکه ما به شما سرنخ میدیم که واقعا به چطور نرم افزار و قابلیت‌هایی نیاز دارید.

چرا پازلی ؟


-مثل هلو:

بگذار از اول راستشو بگیم. درست کردن نرم‌افزار موبایل بدون پازلی هم امکان‌پذیره. فقط چند برنامه نویس، مدت قابل توجهی زمان، مقدار تقریبا زیادی پول و البته دانش خودتون رو این کار میخواد و همه اپلیکیشن ها به این همه زر و زور نیاز نداره.
در واقع ما در پازلی قسمتهای سخت کار را انجام دادیم و به شما یک راه حل بدون نیاز به برنامه نویسی ارایه می دیم. شما می‌تونید به راحتی آب خوردن اپ خودتون بسازید. فقط کافیه مراحل رو دنبال کنین و به سرعت به نتیجه دلخواه خود برسید.

-مثل موز:

بله مثل موز! می دونید موز خیلی میوه کاملیه و پازلی هم همین طوریه. یعنی نه تنها خوشمزه است و خوردنش کیف داره بلکه نیازهای غذایی شما رو هم برطرف می کنه. حالا جدی داشتن یک برنامه نویس موبایل، پایان ساخت یک نرم افزار نیست، بلکه شروع اونه. شما باید کلی وقت رو صرف تحقیق و بررسی نرم افزارهای مشابه کنید، یا دست کم یک متخصص برای طراحی نرم افزارتون، چه از لحاظ ساختار و چه بخش‌بندی و یا حتی از یک طراح برای بخش رابط کاربری نیز کمک بگیرید.
پازلی خودش به صورت خودکار لیستی کامل از امکانات و ساختاربندی متناسب با نرم‌افزارتون به شما پیشنهاد میده و اینجوری میتونید در کنار کارکرد خوب و گالری های باکیفیت، امکان برندسازی و طراحی دستی و به روزرسانی درلحظه و... رو یکجا برای اپلیکیشنتون انتخاب کنید.

جیب پسنده:


کلا کمتر پیاده میشید دیگه. با پازلی شما میتونید با صرف کمترین هزینه و زمان ممکن بدون استخدام برنامه نویس، یه نرم افزار بسازید. حتی از قضیه پول هم بگذریم مهمترین صرفه جویی شما در اعصاب و وقتتونه. یعنی چون خودتون دقیقا قابلیتها یا طراحی که میخواید رو انتخاب میکنید بنابراین دیگه سوتفاهم یا درگیری با کسی ندارید و در پایان مسیر هم اپ آماده رو تحویل میگیرید پس دیگه مشکلی با دیگران ندارید. نرم‌ا‌فزارتونُ تصور میکنید، در مدت کوتاهی با راهنمایی ما می‌سازید و میتونید همون لحظه تست کنید.

صلح جهانی:بشریت از زمان غارنشینی تاکنون همواره شاهد درگیری میان آی اواس و اندروید بوده. به همین نسبت استخدام یک برنامه نویس جداگانه برای هرکدوم هم کار سختیه که پیچیدگی‌های دو پلتفرم متفاوت رو به خوبی احساس میکنید اما پازلی بلافاصله به شما امکان ساخت یکجا هردو نسخه رو میده. فقط با یک کلیک میتونید خروجی آیفون و یا اندروید خودتون رو دریافت کنید و به صلح جهانی کمک کنید.

بهترین ویترین:


خلاصه اینکه همه ما عاشق موبایل‌هامون هستیم. موبایل یکی از قیمتی‌ترین وسایلمون به حساب مییاد، بهترین دوستمونه، کالایی که همیشه همراه داریم و بیشتر زمانمونُ با اون سپری میکنیم. با ارایه نرم‌افزار اختصاصیتون ، قسمتی از زندگی موبایلی مخاطبین بشید و به راحتی باهاشون تعامل کنید.

بر اساس پارامتر‌های زیر نظرات خود را اعلام نمایید

امتیاز من به پارامتر‌های فوق را ثبت کن

منابع ترافیکی

Direct Mail Referrals Search Social
42.68% 0% 16.41% 40.30% 0.61%

ترافیک بر اساس کشور

Iran Netherlands United States Italy United Kingdom
68.51% 12.32% 4.71% 4.02% 3.83%

شبکه های اجتماعی

وب سایت های ترافیک ساز

ترافیک سازی برای سایت ها

محتویات سایت

puzzley.ir app.puzzley.ir
59.51% 40.49%

کلمات کلیدی ارگانیک

درصد ایجاد ترافیک

کلمات کلیدی پولی

درصد ایجاد ترافیک

ناشران تبلیغات

سایت های پربازدید توسط کاربران این سایت

سایت های مشابه