شادیاب | تخفیف و خرید گروهی

(4)
بازدید 464
رتبه کل 171
شادیاب/ خرید گروهی / تهران

شادیاب نام تجاری وب سایتی است که زیر نظر کانون تابان شهر با شماره مجوز 2259 از سال 1391 در حوزه تبلیغات حرفه ای فعالیت می نماید و با توجه به شبکه مشتریان گسترده ای که شادیاب به خود جذب کرده است اقدام به حضور قدرتمند در سیستم خرید گروهی نموده است تا بتواند از مزیت های رقابتی خود در جهت افزایش سود آوری صاحبان صنف و افزایش صرفه اقتصادی مشتریان گامی بلند بردارد.

شادیاب با داشتن شبکه مشتریان گسترده در سطح شهر نیازهای تجاری لوکس و جالب را شناخته و با برنامه ریزی استراتژیک و همکاری با شرکای تجاری برای خانواده بزرگ شادیاب تخفیفی تا 99% را برای مدت زمان مشخص گرفته و از طریق ایمیل به خانواده خود اطلاع رسانی می نماید.

درباره تیم فروش شادیاب:

تیم فروش و بازاریابی شادیاب سعی بر آن داشته است تا افرادی را برای تیم های بازاریابی و فروش خود جذب کند که بر کلیات و جزئیات بازاریابی و فنون مذاکره تسلط  کامل داشته باشند.
ما در شادیاب با در نظر گرفتن معیارهایی همچون ضریب هوشی (IQ)، هوش هیجانی (EQ)،مهارت های کلامی، خلاقیت و انعطاف پذیری، جذابیت های فیزیکی، اعتماد به نفس، ویژگی های شخصیتی و.. علاوه بر این با برگزاری دوره های آموزشی و جلسات حضوری هفتگی سعی بر بالابردن علم فروش و بازار یابی و آموزش پرسنل دانشی داشته ایم تا راه رسیدن شادیاب به مشتریان هدف را هموار سازیم.

 

در باره تیم طراحی و برنامه نویسی شادیاب:

تیم طراح شادیاب از چندین نفر متخصص در زمینه های مختلف طراحی صفحات وب بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، تشکیل شده است.

اسکریپت این سایت برای اولین بار در ایران به صورت 100% اختصاصی جهت استفاده امور سایت های تخفیف گروهی طراحی شده و از پایه توسط برنامه نویسان ایرانی و براساس برنامه نویسی PHP درکانون پیک تابان شهر طراحی شده است.

 

در باره واحد مالی شادیاب:

واحد مالی شادیاب یکی از قوی ترین و سریع ترین سیستم های مالی را در تخفیف گروهی دارا می باشد که هم در سامان بخشی به نیاز های مشتریان در سریع ترین زمان ممکن پیگیری و پاسخ گو می باشد و هم در امور تسویه حساب با شرکای تجاری سرعت عمل بالایی را دارا می باشد که این یک مزیت رقابتی برای شادیاب می باشد.

بر اساس پارامتر‌های زیر نظرات خود را اعلام نمایید

امتیاز من به پارامتر‌های فوق را ثبت کن

منابع ترافیکی

Direct Mail Referrals Search Social
21.23% 0.53% 9.37% 68.86% 0%

ترافیک بر اساس کشور

Iran United States United Kingdom Romania Netherlands
77.82% 13.36% 4.30% 2.51% 0.79%

شبکه های اجتماعی

وب سایت های ترافیک ساز

ترافیک سازی برای سایت ها

محتویات سایت

shadyab.com
100.00%

کلمات کلیدی ارگانیک

درصد ایجاد ترافیک

کلمات کلیدی پولی

درصد ایجاد ترافیک

ناشران تبلیغات

سایت های پربازدید توسط کاربران این سایت

bir-music.com dayabarg.com

سایت های مشابه

takhfifbartar.com netbarg.com takhfifan.com buyex.ir shopkeeper.ir offyab.com locopoc.com