Banner Findatour 480 100
Banner Orkid 480 100
1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
تاریخچه اینترنت-2

تاریخچه اینترنت از سال 1980-2015


1980:

پرلمن پروتکل 21S-IS را برای مسیریابی بسته های آی پی طراحی کرد.

دکتر بری لینر به عنوان مدیر دارپا به پایه گذاری برد فعالیت های اینترنت ( 22IAB ) کمک کرد، که منجر به مجموعه ای از استاندارد های تکنیکی برای اینترنت شد.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
تاریخچه اینترنت-1

تاریخچه اینترنت از سال 1957- 1978


1957 :

لیکلایدر در سال ۱۹۵۰میلادی پس از علاقه مند شدن به فناوری اطلاعات از آزمایشگاه روانشناسی صدا در دانشگاه هاروارد به ام آی تی رفت. در ام آی تی او در کمیت های مشغول به خدمت شد که آزمایشگاه لینکلن را تأسیس کرد و بر روی پروژه SAGE کار میکرد. در سال ۱۹۵۷ میلادی او نایب رئیس شرکت بی بی ان (BBN) شد. در آنجا بود که اولین محصول ۱PDP را خرید و نخستین نمایش عمومی اشتراک زمانی را هدایت نمود.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
40 ایده کارآفرینی اینترنتی-2

40 ایده کارآفرینی اینترنتی - قسمت دوم

6- اگر شما یک سایت یا وبلاگ درباره گردشگری راه بیاندازید و فقط به معرفی کتاب در این عرصه مشغول شوید، احتمالابعد از مدتی، دهها شرکت و موسسه و گردشگر ی که از
داخل و خارج از کشور، با شما برای خدمات مختلف تماس بگیرند بسیار زیاد است. البتهبه شرطی که در پرتال خود، به طور تخصصی به این موضوع متمرکز شوید و تولید محتوای نوآورانه و اختصاصی داشته باشید. پرتالهای فعال در عرصه گردشگری ایران و حتی جهان را نگاه کنید .

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
40 ایده کارآفرینی-1

40 ایده کارآفرینی اینترنتی - قسمت اول

یکی از دغدغه های اغلب افراد برای ورود به دنیای کارآفرینی نداشتن ایده است یا اینکه
احساس میکنند ایده هایی که در سر دارند، ایده های موفقی نیستند.
در این سری از مطالب بلاگ نمونه های خوبی از ایده های پولساز کارآفرینی اینترنتی را گردآوری کرده و در اختیار شما قرار می دهیم.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

ضرورت استفاده از نخ دندان و معرفی یک سایت
بهداشت دهان و دندان و ضرورت استفاده از نخ دندان
عده ای فكر می كنند كه نخ دندان برای بیرون آوردن غذاهای بین دندانهاست و لذا اگر غذایی دربین دندانها گیر نكند، احتیاجی به نخ دندان نیست حال آنكه نخ دندان اصلاَ برای بیرون آوردن غذا از بین دندانها نیست. یعنی اگر هیچ غذایی بین دندانهای شما گیر نكند، بازهم لازم است حداقل یكبار در شبانه روز از نخ استفاده كنید .

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

درباره اکو قلب جنین
آگاهی از روش اکو قلب جنین ویژه زوج های جوان
این پست برای زوج های جوانی که تازه بابا و مامان شدن خیلی مفید و حیاتی است. به دلیل اینکه قلب یک ارگان کاملا پیچیده‌ است،ممکن است در هفته‌ های اولیه بارداری اشکالاتی در تشکیل آن به وجود آید.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

تور تایلند و معرفی سایت فایند ا تور
جاذبه های توریستی تایلند و معرفی سایت

در این پست قصد دارم  درباره جاذبه های طبیعت تایلند صحبت و در صورتیکه تصمیم دارید برای تعطیلات عید به مسافرت بروید یک سایت رو برای دسترسی به اطلاعات تورها و آژانس های مسافرتی معرفی کنم.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

معرفی استارت های آموزشی
معرفی استارتاپ‌های حوزه آموزش در الکام استارز 95

در قسمت سوم معرفی استارتاپ های شرکت کننده در الکامپ 95(الکام استارز) استارتاپ‌هایی را معرفی می کنیم که در حوزه‌ی آموزش کاری را به ثمر رسانده بودند .

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

موسسان نایکی
داستان موفقیت برند نایکی

نایکی که در گذشته به  Blue Ribbon Sports معروف بود توسط فیل نایت و بیل بورن در سال ۱۹۶۴ بنیان نهاده شد. فیل نایت ورزشکار دو و میدانی از پورتلند بود که تحت آموزش های مربی دو و میدانی خود یعنی بیل بورن قرار داشت.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

استارتاپ های خوردنی
معرفی استارتاپ‌های خوردنی الکام استارز 95

در ادامه معرفی استارتاپ های شرکت کننده در الکام استارز 95 به گروه استارتاپ‌هایی میرسیم که سر و کار اصلی آنها با غذاست.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

استارتاپ های فروشگاه آنلاین
معرفی استارتاپ‌های فروشگاه آنلاین در الکام استارز 95
در سری پست های بلاگ قصد داریم به معرفی استارتاپ های شرکت کننده در الکام استارز 95 بپردازیم.
استارتاپ‌هایی که به طور مستقیم با خرید و فروش کالا یا خدمات در ارتباط بودند در این گروه جای دارند. البته برخی فروشگاه‌ها به دلیل تخصصی بودن محصولاتشان در گروه‌های دیگر قرار داده شده اند.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00
15 تصویر

طبیعت با فتوشاپ طراحی شده است!

این روزها نرم افزارهای ویرایش عکس به هرکسی میتواند یک فرصت برای ایجاد ایده های خلاقانه آن ها بدهد. هرکسی نیاز دارد تا تصورات ذهنی خودش را آزاد کند. حتی یک فرد مبتدی میتواند هرچیزی را که بخواهد ترسیم کند. اما زمانی که خداوند دست به قلم می شود شاهکارهای واقعی را به ما نشان می دهد.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

استارتاپ های مسخره دنیا که موفق شدند
مسخره ترین ایده های استارتاپی کدام بودند که سرانجام موفق شدند؟

این امکان وجود دارد که یک استارتاپ خوب با یک ایده خوب راه اندازی کنید، اما استارتاپ های عالی معمولا با ایده هایی روی کار آمدند که در ابتدا آنها را مسخره کردند و ایده شان را مضحک خواندند.

1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00

10 استارتاپ برتر ایرانی
10 
استارت آپ معروف این روزهای تهران و ایران

سرزمین های پیشرفته دنیا، بخش عظیمی از موفقیت های اخیرشان را مدیون همین ایده ها هستند و هستند کسانی که با ابتدای ترین و مسخره ترین ایده ها هم بازار را متحول کرده اند.

130x400
اتوبار
تهیه غذا | بانک اطلاعات کترینگ ها و مراکز تهیه غذا